Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem to konečně dohrál a musím říct že mise za Desmonda to je taková otrava nejnudnější část hry, nepřehledné, nezáživné a ani bych se nezlobil kdyby byla možnost je přeskakovat. To že jsem hledal 30min v ♥♥♥♥♥ní jeskyni co musím udělat byl jen "bonus"(nechci psát co-spoiler).

Co se týče hry tak příroda je krásná ale chybí mi "kouzlo" velkých a starodávných měst, cestování někdy zbytečně zlouhavé . Connor je ocas v místě hodně namyšlený a určitě jsem si ho tak neoblíbil jako Eiza(myslím že nebudu jediný). Trochu mi chybí vylepšování věcí, dá se to pochopit, protože v té době se brnění moc nenosilo(jestli vůbec) ale takové boty nebo rukávy. Ovšem co mi hodně chybělo byl malý výběr zbraní :( a vydělávání peněz taky není žádná sláva. Doporučuji dodělat všechny mise v panství aby bylo vše vyřešeno. Dohráno za 18h, 59%.

P.S nevíte jak se zbavit na konci hry toho teplého účesu? To je hrůza co má na hlavě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradite mi nekdo jak se daji dobre vydelavat penize ?? A k cemu je dobre udelat ukoly na 100 procent synchronizace ??

k tomu abys měl dobrej pocit/možná i nějakou trofej) :D

jinak vyraž do hranic tam si ulov tak 10 medvídků nebo si kup v obchodě mapy všech truhel a začni je vykrádat, nejlépe vynášejí ty co jsou v pevnostech(7000)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tet dojel zrovna do New Yorku ( už mám miniquesty almanachy apod. sebrané, udělané, to dělám nejdřív ) a nejvíc se mi líbí krajina a efekty déšť bouřka sníh taky ale tam mi vadí že neudělaly stopy v hlubokém jsou ale v malé vrstvě už ne ? Connor mě připadá taky trošku namyšlený ten mě moc nesedí radši Ezia , Connor (hold si moc věří ) Bugu sem našel habaděj .

Ale pro mě je na 3 nejlepší ty námořní bitvy , nejlepší jsou v bouřce musíš uhejbat obřím vlnám a ještě si dobře načasovat vystřel jináč 3/4 kulí letí do moře .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem snad jedinej, komu se nelíbí ten kr*plovskej účes Connora po dokončení hry? :lol: Založíme petici na znovunasazení kapuce! :dozey:

edit:* už mě předběhli :lol: podepisujte >> http://www.change.org/petitions/assassin-s-creed-3-fanbase-get-ubisoft-to-allow-toggling-on-off-of-connor-s-hood#share

Upraveno uživatelem geobbu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice trocu pozdě, ale v Bostnu je první almanach začíná u hospody a prý ho mám pronásledovat, mám ho chytit, nebo mě má někam přivést???, Po chvilce se totiž dostane na střechu kde jsou vojáci a ty mě chtějí hned sejmout, tak jsem trochu nepochopil princip??? Jsem te´d pořád v mulťáku, tak proto se ptám na takovou blbost. díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dohráno - 42 hodin na 82 procent,zbývá mi pár misí pro Hraničáře a posbírat pírka v jedné oblasti.A pak ještě vyrobit zbylé věci - jako meče atd.Neumíte někdo poradit,nemůžu vyrábět nic ze železa a netušim proč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mama dotaz, stava se mi to hlavne v new yorku. Ac sem inkognito, obcas kdyz probehnu kolem nejake hlidky, daji se za mnou a za chvili me honi cele mesto...i kdyz jsem inkognito :O

Musíš osvobodit jednotlivé části města... Až to uděláš tak se ti budou stráže uhybat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beznzvuxh.png

Musíš plnit mise pod tímto označením. Obě města, Boston i New York jsou rozdělena na 3 části, každá z těch částí pak obsahuje pár těchle misí. Za každou osvobozenou část pak získáš jednoho assassinského rekruta, kterého nadále cvičíš (znáte z Brotherhoodu). No a pak je můžeš využít na vraždy, střelbu, falešnou eskortu, vyvolání výtržností atp. Je to docela sranda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu