Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

Vždy když budeš v jedné z částí města tak se ti nahoře v rámečku napíše jestli se jedná o osvobozenou část města,pokud ne , tak musíš splnit vedlejší městské mise .. Například v New Yorku zabít psy se vzteklinou a spálit deky ve kterých jsou neštovice... atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

beznzvuxh.png

Musíš plnit mise pod tímto označením. Obě města, Boston i New York jsou rozdělena na 3 části, každá z těch částí pak obsahuje pár těchle misí. Za každou osvobozenou část pak získáš jednoho assassinského rekruta, kterého nadále cvičíš (znáte z Brotherhoodu). No a pak je můžeš využít na vraždy, střelbu, falešnou eskortu, vyvolání výtržností atp. Je to docela sranda :)

aha tak konečně jsem se dočkal odpovědí jak rekrutovat nového assasína :D. Udělal jsem cca. 5 misí ale pak jsem se na to vybodl, protože za to nebyli penízky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absolutne nechapu smysl toho, ze se ti to neukaze kdekoliv. Jestli v tomhle sazeli autori trosku na realictejsi strunu, tak je to blbost. Proc mohlo fungovat v ACR privolani k obrane veze a tady je to udelane takhle. TO se mi vubec nelibi. Ale tak co, odted radsi vzdycky mensi riziko holt, tech par liber me nezabije :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já nevim... mně se zdá, že to všichni jen přehlížíte :D :D mně to tam ukazuje, ale asi se to dá snadno přehlídnout, ono tam jen na pár vteřin problikne upozornění, že na vás útočej a pak musíte jít do oblasti "Hranice" a tam už je to pak vidět normálně na mapě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pár dotazů (MOŽNÉ SPOILERY!!!)

Jsem na začátku jak jdu s tím Achilesem(?) no tím černochem do města nakoupit věci na opravu baráku

1.Proč se Lee a spol snažili vypálit tu connorovu vesnici?(byli to oni?)bylo to kvůli tome že chtěli získat tu půdu?

2.Connorův otec stále šéfuje leemu a spol?čili Connor bude bojovat proti němu prakticky že?

3.Takže příběh je prakticky o pomstě za smrt matky,záchrana vesnice/půdy a pak asi pomsta otci kterej ji chtěl nechat vypálit?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pár dotazů (MOŽNÉ SPOILERY!!!)

Jsem na začátku jak jdu s tím Achilesem(?) no tím černochem do města nakoupit věci na opravu baráku

1.Proč se Lee a spol snažili vypálit tu connorovu vesnici?(byli to oni?)bylo to kvůli tome že chtěli získat tu půdu?

2.Connorův otec stále šéfuje leemu a spol?čili Connor bude bojovat proti němu prakticky že?

3.Takže příběh je prakticky o pomstě za smrt matky,záchrana vesnice/půdy a pak asi pomsta otci kterej ji chtěl nechat vypálit?

Dík

Když budeš hrát, tak se otázky zodpoví sami ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budeš hrát, tak se otázky zodpoví sami ;)

Dobrá tak to mi stačí...vlastně jsem rád že si to napsal...chtěl jsem tam dopsat že jestli se to zodpoví příběhem tak ať to někdo jen řekne :)

Dík tak už nikdo neodpovídejte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem skoro osvobodil cely NY a musim rict ze jsem se do toho fakt zazral. Design NY mi prijde mnohem povedenejsi nez ten Bostnu, ale mozna je to jen dane samym charakterem meste, kdy NY je konecne trochu normalni zastavba a nepusobi to takovym tim dojmem par domku postavenych nikde na planine jako v pripade Bostonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim poradite mi nekdo jak mam neco vyrobit kdyz dostanu z truhly navod ?? Napr. dostal jsem z truhly navod na kralovskou pistoli a nevim kde ji mam vyrobit a kde na ni mam vzit material.Diky za rady.

Delej Homested SQ abys naverboval lidi. A kdyz je budes delat dal, "rozsiri" svoji cinnost a pohroti ti nove materialy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Desmonde moc Ac ještě nechápu takže nevím co je Homested SQ :D

A kde mám získat nové lidi aby mi něco výraběli ?? A ani nevím jak jim mám zadat práci aby něco vůbec dělali, já tám mám jakési tesaře a ♥♥♥♥♥ dělaj.

Upraveno uživatelem DitR010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamestead SQ jsou vedlejsi mise pro tve panstvi. Na mape jsou oznaceny znackem takoveho domecku (setejne jako panstvi, ale je to v hexagonu jako mise ;)). Takovymi misemi naberes nove lidi do sveho panstvi, ty pro tebe pak budou neco vyrabet nebo ti proste neco davat. Muzes je pak vyuzit i pri vyrobe nejakeho zbozi (v ucetni knize primo v baraku kde bydli achilles). Temi misemi lidem zabydlenym v tvem panstvim muzes i pomahat a oni ti pak budou davat nove suroviny ;) Jinak zbozi se tedy vyrabi v te ucetni knize kde i vykupujes suroviny a posilas konvoje ze kterych mas cashe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamestead SQ jsou vedlejsi mise pro tve panstvi. Na mape jsou oznaceny znackem takoveho domecku (setejne jako panstvi, ale je to v hexagonu jako mise ;)). Takovymi misemi naberes nove lidi do sveho panstvi, ty pro tebe pak budou neco vyrabet nebo ti proste neco davat. Muzes je pak vyuzit i pri vyrobe nejakeho zbozi (v ucetni knize primo v baraku kde bydli achilles). Temi misemi lidem zabydlenym v tvem panstvim muzes i pomahat a oni ti pak budou davat nove suroviny ;) Jinak zbozi se tedy vyrabi v te ucetni knize kde i vykupujes suroviny a posilas konvoje ze kterych mas cashe ;)

Áhááá :D Jo díky dost jsi mi pomohl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu