Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

DitR010

Musíš dělat mise usedlosti, všechny který najdeš. Po jejich splnění se ti do usedlosti začnou stěhovat obyvatelé a budou ti poskytovat i lepší materiál na výrobu. Pak běž ke každýmu z nich, a myslím L1 nebo L2 si ho zaměříš, a čekáš. Zkrátka musíš oskenovat 3 jejich různý činnosti. Třeba u farmářů orání pole, pečení chleba, u kováře výrobu nářadí a podobný kraviny. Ale já to mám asi buglý. U všech mám 3/3 a trofej jsem nedostal, setkal se s tím už někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DitR010

Musíš dělat mise usedlosti, všechny který najdeš. Po jejich splnění se ti do usedlosti začnou stěhovat obyvatelé a budou ti poskytovat i lepší materiál na výrobu. Pak běž ke každýmu z nich, a myslím L1 nebo L2 si ho zaměříš, a čekáš. Zkrátka musíš oskenovat 3 jejich různý činnosti. Třeba u farmářů orání pole, pečení chleba, u kováře výrobu nářadí a podobný kraviny. Ale já to mám asi buglý. U všech mám 3/3 a trofej jsem nedostal, setkal se s tím už někdo?

Jo to vím ale já v usedlosti na mapě žádné ukoly nemám, jen ty namorni bitvy a drevenou nohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám "problém" dodělal jsem všechny mise usedlosti(teda myslím je poslední mise rozlučka s Achilem?) a stále nemůžu vyrábět střelné zbraně nebo třeba druhá kapsa na pistoli. Jediné co mohu je vyrobit válečnej tomahawk.

P.S nevíte kde sehnat pazourky je to jedíná chybějící přísada do zbraní která mi chybí

Upraveno uživatelem mesyas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DitR010

Musíš dělat mise usedlosti, všechny který najdeš. Po jejich splnění se ti do usedlosti začnou stěhovat obyvatelé a budou ti poskytovat i lepší materiál na výrobu. Pak běž ke každýmu z nich, a myslím L1 nebo L2 si ho zaměříš, a čekáš. Zkrátka musíš oskenovat 3 jejich různý činnosti. Třeba u farmářů orání pole, pečení chleba, u kováře výrobu nářadí a podobný kraviny. Ale já to mám asi buglý. U všech mám 3/3 a trofej jsem nedostal, setkal se s tím už někdo?

Jak mám skenovat farmáře a jiná povolání, když jsem žádnýho nenašel to samé i u jiných lidí. Lovkyně oskenovaná to samé u dřevorubců, ale jiná povolání tam prostě nemám. Jedině, že by se to netýkalo jen mojí usedlosti, ale celýho světa, což teď neodzkouším. V deníku jasně píšou povolání v usedlosti. :-(

Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ty lidi nedělaly žádnej problém sehnat prostě sem hrál a jakmile jsem uviděl misi usedlost tak sem šel ji udělat a bylo to .

Tet to mám dohrané kompletně aj všechny vedlejší mise akorát truhly a almanachy + 100% mise udělat :/ a to se mi vážně nechce :)

Jen tak mimo prodávám freedom edici bez hry a steelbooku takže kdo chce ať se mi ozve přes PM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte třeba nějakou misi rozdělanou třeba úkol najít ve městě něco nebo v obchodě něco koupit ? to není žádná ikona na mapě .

Ja taky nemohl udělat další lvl pro lidi v usedlosti až sem najednou zašel nakoupit šípy a kulky do obchodu a všiml si že tam mám věc kterou chtěl pro mě člověk z usedlosti koupit, jakmile jsem koupil dodělal úukol hned se mi objevily další úkoly .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psali nademnou, musíte zkrátka hrát dál. Kdo nemá hlavní dějovou linku, tak tu dodělat, a hlavně dělat mise osvobození v NY a Bostonu (v některých právě osvobodíte lidi do usedlosti). Z hlavy to nevím přesně, kolik jich tam je, ale určitě by tam měl být dřevorubec, farmáři, kovář, krejčí, doktor, horník, obchodníci, lovkyně, otec (kostel) a možná i další.

Upraveno uživatelem geobbu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče skenování lidí v usedlosti, tak jsem v 6 sekvenci a mám na statku ty dva dřevorubce s ženama, jednoho jsem zachránil když se držel klády a unášel ho proud. Druhej člověk byl borec, kterej odešel z Bostnu a přepadli ho a pověsili ho na provaze ze skály hlavou dolů, ten myslím umí vyrábět sudy a podobné věci. Třetí je lovkině a teď jsem našel další pár, jsou to černoch s černoškou a ty pěstují obilí a zeleninu. Jinak jsem naskenoval zatím pouze jednoho řemeslníka protože jsem teď vyjel ven z usedlosti objevovat svět.

Jinak mě to začíná bavit víc a víc. Jak psal Desmond Je tady toho hodně co k dělání kromě hlavní linie ale příjde mi to mnohem líp zakomponovaný do příběhu než v brotherhoodovi a Relevations. Takže teď spíš běhám po světě a poznávám lokace než hlavní linii. Přirovnal bych to opravdu k Red Dead Redmption. Taky se mi moc líbila první mise(pevnost na skále) s plánkem pokladu jak člověk musel ke konci utíkat na čas.

Jediný co mi příjde dost těžký tak zničení pevnosti s vojáky, ale to bude chtít více cviku.

Upraveno uživatelem Umberto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To me prijde zase jako extremne jednoduche, vetsinou resim spis to, jak se do pevnosti vubec dosotat, samotne vymlaceni vsech rudokabitniku je pak naprosto bez problemu....

Já se většinou do pevnosti dostanu tam kde mají děla a tím pádem tam není hradba. Jinak i mise za Desmonda s mrakrodrapen se mi líbila, i když to trochu odtrhne od příběhu. Prostě se mi zdá, že to trochu vše redukovali a přispůsobili aby to co nejmíˇrušilo. Začí to trochu předbíhat v oblíbenosti i AC2.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V AC:2 mi stačilo jako odreagování skákat po střechách Benátek,sem tam zabít stráže a byl jsem spokojený ! Je pravda,že Boston,NY jsou sice hezká,ale třeba ty Benátky se mi líbili víc (hold každy podle vkusu),ale co AC:3 má super je Frontier (hranice) - jen tak skákat po stromech,lovit zvěř,lovit brity,ničit jim základny , prostě super,AC:3 je určitě můj nej díl ... dokonce i Connorův příběh se mi moc líbí,dost zvratů a epic momentů ! Hold 100 % synch musí být,a ten multiplayer taky chytne !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu