Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dik, plati to aj ked na zadnej strane mam napisane "Baleni obsahuje hru v ceskem jazyce a cesky manual"?? Teda, ze to je anglicky daing a len titulky su ceske? A su tam aj anglicke titulky? (viem ze na gears of war 2 som mal ceske, ale ked som si v xboxe nastavil ze som v Uk tak sa prepli na anglicke). TO by bolo idealne, anglicky dabing a anglicke titulky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravim vsechny. Mam doma Freedom Edition hry AC3, teprve az ted jsem se dostal k tomu si ji zahrat. V Xboxu jsem zkousel zadat kod a pise mi to, ze neni platny. Stalo se to uz nekomu, nebo jen ja mam jako obvykle smulu na "bezchybne kusy"? Me se neco stava snad s kazdou koupenou hrou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Cau lidi. Hele uz tady byla debata ohledne konvoju a jejich prepadeni. Ja jsem poslal svuj konvoj s nejakyma kuzema za 2,5k liber ale byl prepadeny, ja jsem ho nezachranil jelikoz jsem si toho nevsimnul. Ale tedka v menu konvoju je u nej napsany ''prepadeny'' a ja s nim nemuzu nic delat, zabira mi tam misto a nemuzu ho nijak vyhodit,smazat nebo neco, nemuzu ho pouzivat a nemuzu si vyrobit novy. Mam tam jeste dva dalsi, ale to nejak prece musi jit, co kdyz me prepadnou vsechny konvoje, tak pak nebudu moct vubec vydelavat timhle zpusobem nebo co? :-)

Diky za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

hele na E3 bylo hlášeno, že se samozřejmě na x360 nevykašlou, ale samozřejmě budou hry, který půjdou jen na XONE nebo tak jsem to alespoň pochopil..... třeba Son of Rome půjde jen na XONE, ale na x360 udělaj třeba World of Tanks, Batmana novýho a takový.... bylo docela dost her, co říkali, že půjde ještě na 360, ale těžko by mohli e-shopy dělat předobjednávky AC IV na x360, kdyby nakonec vyšel jen na XONE - nebo si to teda alespoň myslim

kdyby někoho zajímalo, tak: http://marketplace.xbox.com/cs-cz/Games/Xbox360Games?SortBy=ReleaseDate

Upraveno uživatelem sovik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Off: AC:4 Black Flag -Lidi myslíte,že se na současné konzole nevykašlou a půjde to na nich vpohodě a se slušnou grafikou ?

Myslím, že ještě rozhodně hodně her bude na Xbox 360, protože lidi Xbox One nechtějí... Je to jako s klesajícími prodeji PS3, tak se spousta her dělala na PS2 a ta konzole se dá nová koupit i teď a je na ni přehršel her... jenže tentokrát je v této situaci Microsoft a ne Sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Filmová adaptace Assassin's Creed je stanovena na 22. května 2015. Film bude natáčet Ubisoft (skrz novou filmovou pobočku Ubisoft Motion Pictures). Příběh Desmonda Milese, který díky programu jménem Animus prožívá vzpomínky svých předků - středověkých asasínů Altaira a Ezia -, bude adaptovat nejspíše první díl, hlavní roli (Altaira) si zahraje pravděpodobně Michael Fassbender, který bude film i produkovat.

&feature=player_embedded

(* přepněte na 1080p)

Upraveno uživatelem franzkafka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Čau pařmeni...mám stažení dlc s ostatníma misema..ale mám rgh slim 4gb.a externí hdd ale nejde mi to ale zase jsem nováček s dlc tak jestli je někde návod?

Stačí když si naformátuješ flashku v xboxu :) a pak ty DLC nakopíruješ na flashku přes program Horizon :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Zdravím, mám takový problém s vedlejšími misemi, když dám zahájit misi, vyslechnu si co mám udělat, už jsem si všiml, že se mi zobrazuje v deníku úkolů, ale na mapě se mi nezobrazuje nic, tak kde ten úkol mám hledat?

Příklad, dostal jsem úkol v lese od nějakých vojáků, myslím, že se to jmenovalo? chlapec, co vyhlásil poplach, že zmizeli 2 vojáci, měl jsem prozkoumat nějakých 7 lokací, první, nevím jestli se mi zobrazovala, ale našel jsem ji a další mám hledat kde?

Další: zabij medvěda v chatě, zkoušel jsem jedny dveře, ale nešly otevřít, na mapě také žádná značka, nebo jsem měl v taverně misi, že je na moři nějaká lochneská příšera a mám ji najít, v deníku úkolů to je, ale na mapě žádná oblast není, to samé třeba dokončení nějaké mise : Setkej se na hranici v bostonu s nějakým kapitánem, šel jsem na hranici, zapnul jsem si orlí pohled, předpokládal jsem, že osobu uvidím zlatou barvou, prošmejdil jsem hranici, ale nenašel jsem ji.

Ještě jedna věc, k čemu slouží ta šipka na okraji mapy, která se pořád zobrazuje?, nechápu kam mě má přivést, následoval jsem ji ,ale nikam mě nedovedla

Nechápu jak ty úkoly mám splnit, když se mi na mapě nezobrazují, zřejmě je to triviální věc, takže budu vděčný, pokud mi někdo poradí.

Upraveno uživatelem liborpoulik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdravím všechny,

mám dotaz ohledně abgx360, mám staženou verzi AC3 CZ a hra nechce projet tímto programem. Abgx mám dobře nastavený, Farcry4 a jiné hry v pohodě.

Může to být problém pouze s touto verzí?

edit: už je to vyřešeno

Upraveno uživatelem majklu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu