Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je jasný, že nemůžu hru posuzovat podle pár obrázků (ještě k tomu nekvalitních), ale abych pravdu řekl, tak mě to zatím teda nenadchlo. Graficky mi to teda přijde bohužel velmi velmi zlé a prostředí a atmosféra, která mě na oficiálních obrázcích naprosto uchvátila tu také nějak chybí. Ale co! :) Může to být jen a jen lepší.. Zatím nemám právo kritizovat, ale jsou to takové moje první dojmy z těchto screenů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsou ty screeny vůbec oficiální od Ubi.? Pokud ano, beztak se jedná o obrázky z nedodělaného počátku vývoje či co.

Dovedl bych si představit, že i přes řádné kontroly se nějakému novináři podařilo propašovat nějaké zařízení, co fotí (nebo neumí fotit) a prostě udělal pár screenů a hodil to na net.

EDIT: A nebo taková grafika vážně bude na konzolích :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak vam, ale me se teda obrazky vubec nelibi, doufam, ze je to nejaka pre-alpha verze :)

nechapu co se ti na nich nelibi, je jasny ze grafika bude na konzolich hnusna vzdy oproti pc, tak nevahej a kup si ji na pc a budes happy

Jinak, co ti presne na tech screenech vadi? Mne to prijde lepsi nez je u vsech dostupnach AC. Jedine ceho se bojim,ze kdyz tam bude moznost vice pohybu,budou tam zbytecne bugy a propadavani do pixelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu co se ti na nich nelibi, je jasny ze grafika bude na konzolich hnusna vzdy oproti pc, tak nevahej a kup si ji na pc a budes happy

Jinak, co ti presne na tech screenech vadi? Mne to prijde lepsi nez je u vsech dostupnach AC. Jedine ceho se bojim,ze kdyz tam bude moznost vice pohybu,budou tam zbytecne bugy a propadavani do pixelu

Nelibi se mi to, ze to vypada hur nez posledni dva dily AC ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to máš recht, ten roh je nejlepší :cheesygrin: Až nyní jsem si toho všimnul, jelikož jsem se na to zaměřil :) Jinak je to bída...

Pravda, že ty screeny jsou hrozný kvality ale líbí se mi... jenom sou zachycený v nic moc neříkající moment ze kterýho nemůžem soudit jaká ta hra je :D Nejlepší je ten 5. screen pravej horní roh :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nespokojený jenom se soubojovým systémem - má být jako v předešlých dílech ( AC B a AC R, možná tam patří i AC II), což jsem teda zklamaný. Jasně, je to sranda, ale je to MOC jednoduché. Pořád po nás půjde jenom jeden a ostatní to budou jen sledovat - popřípadě samozřejmě střílet. Na to jsem si samozřejmě u AC zvykl, takže jsem s tím i počítal, ale výhrady mám k tomu ,,combu,, , jak když zabijeme tak tři nepřátele po sobě, tak potom padají jako hrušky, zmáčnkutím jednoho tlačítka a takhle se dá sundat ,,celá armáda,, - za předpokladu, že ,,hrdinovy,, [sbohem Ezio :P ] neuberou život. Ze začátku se na to krásně dívalo, ale sorry, je to blbost. V AC III jsem čekal hlavně nový, težší soubojový systém, bohužel se (pravděpodobně) nedočkám. V tom mi přišel nejlepší v Assassins Creed. Tam jste fakt nezabily X nepřátel stisknutím jednoho tlačítka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak soubojovy system rozhodne nebude stejny, rikali ze ho cely prekopali a ma to byt mnohem dynamyctejsi, ikdyz mi prijde, ze zpravou, ze se nepratele budou zase "radit" to trosku ♥♥♥♥♥♥ovali.....no uvidime, co se tyce soubouju, tam AC hodne stradal, na papire mi zni soubojovy system AC3 dobre, tak si pockame co z toho vznikne.....

Jinak k te slozitosti, nezastavam nazor, ze to musi bytvylozene slozite, podle me jeden z vubec nejlepsich bojovych systemu ma novy batman, idealni system, kdy se to clovek hrave nauci, ale chce to hodne casu a treninku aby s tim mohl delat divy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak novinky ohledně AC III čtu, vím, že ten soubojový systém prý vylepšily, ale to co jsem měl na mysli, jsem četl, že tam z předchozích dílu zůstane a toho se bojím, fakt je to blbost.

EDIT: Pokud by ten princip nějak vylepšily a nebylo by to tak přehnaně lehké, tak pak i ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak novinky ohledně AC III čtu, vím, že ten soubojový systém prý vylepšily, ale to co jsem měl na mysli, jsem četl, že tam z předchozích dílu zůstane a toho se bojím, fakt je to blbost.

tak ono proc menit neco, co uz 4 dily funguje perfektne a lidi tu hru stale kupuji. Tak pocitam treba s vylepsenim ukrytu. Rozrezat nejakyho zvire a do jeho utrob se schovat,takovy bison by byl fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak novinky ohledně AC III čtu, vím, že ten soubojový systém prý vylepšily, ale to co jsem měl na mysli, jsem četl, že tam z předchozích dílu zůstane a toho se bojím, fakt je to blbost.

EDIT: Pokud by ten princip nějak vylepšily a nebylo by to tak přehnaně lehké, tak pak i ano.

A co si mel na mysli? Protoze to neba byt stani v davu vojaku a neustale counter-striky......

My to byt dynamicky souboj, takze bych to mozna i videl trosku na batmanovska komba, connor bude hodne v pohybu, ne jako neustale vykryvajici Altair ci Ezio....

EDIT: Jinak pro neanglictinare, i nakonzole vyjde hra v CZ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu