Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A co si mel na mysli? Protoze to neba byt stani v davu vojaku a neustale counter-striky......

My to byt dynamicky souboj, takze bych to mozna i videl trosku na batmanovska komba, connor bude hodne v pohybu, ne jako neustale vykryvajici Altair ci Ezio....

EDIT: Jinak pro neanglictinare, i nakonzole vyjde hra v CZ ;)

Mám na mysli, to ,,combo,, když zabijeme asi tři nepřátele po sobě, tak potom nám stačí mačkat tláčítko a každé stisknutí = smrt protivníka, možná to vypadá pěkně, ale mám pocit, že ze mě dělají blbce. Assassin sice je smrtící (ná)stroj, ale pak je to až moc lehké. Ovšem nesmí tě u toho zranit. Tak to jsem četl, že tám prý zůstane. Nemám nic proti, pokud se to někomu líbí, ale pro mě je to moc lehké a souboje potom ztrácí část toho, o čem mají být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vyhodu prekladu je v tom ,ze se nemusim venovat tolik prekladu ve vlastni hlave,takze se muzu naplno venovat hre, i kdyz treba u uncharted 3 a AC to neni tolik potreba jako treba u zaklinace nebo i mafii

Tak pokud ses "anglicitinar" tak si v hlave nemusis prekladat nic :D

Mám na mysli, to ,,combo,, když zabijeme asi tři nepřátele po sobě, tak potom nám stačí mačkat tláčítko a každé stisknutí = smrt protivníka, možná to vypadá pěkně, ale mám pocit, že ze mě dělají blbce. Assassin sice je smrtící (ná)stroj, ale pak je to až moc lehké. Ovšem nesmí tě u toho zranit. Tak to jsem četl, že tám prý zůstane. Nemám nic proti, pokud se to někomu líbí, ale pro mě je to moc lehké a souboje potom ztrácí část toho, o čem mají být.

Jo, ovsem souboje byli uz tak strasne jednoduche, jen si jak jouda cekal, az nekdo zautoci a pak si vcas zmackl tlacitko....zni to dost podobne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
jojo,to si taky myslím,že to bude podobné jako s eziem.. a nebo je to jen vlastenec,který nechce parazitické brity na své půdě :D

Briti už tam byli dávno ale spíš jde o to když se tam válčilo tak rudý kabáty+američani proti indiánům+francouzi, pár let zpátky před bojem o nezávislost tak si myslím že tam by to mohlo vzniknout 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten gameplay trailer vypada skvele, ikdyz bych radsi ocenil nejaky delsi souvislejsi gameplay, ale chapu, ze si neco musi setrit na E3 :)

Co se mi v traileru libilo nejvic byla dynamika souboju (coz znelo na papire skvele a do hry to vypada prevedli taky skvele) a samozrejme "prolitavani" baraky.

Graficky to spis zklamalo, ale je to pre-alpha, takze predpokladam, ze vysledny produkt bude vypadat minimalne trosku lip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu