Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevim prvni konvertuju god druhy taham rip 3gb tak uvidime rek bych ze ala medal ale opacne

naucit se anglicky asi neni od veci

Tak já anglickej text přelousknu docela v klidu, ale po všech těch hrách v anglině za celej rok si nový pokračování assassina dam rád v mateřštině.. člověk se pak na ten text nemusí tak soustředit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvedavej na prvni recenze musim se priznat ze v nekterych trailerech na me grafika vubec nepusila pusobive skoro az zastarale, ale dulezity je gameplay a ocekavam take konecne kvalitni pribeh a doufam ze i dobre vykreslene charaktery, uz aby to zacli prodavat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcete li to hrát v češtině tak stačí akorát nahradit soubor localization.lang souborem z pc verze revelations a je to. všechno je krásně v češtině, včetně menu :D samozřejmě to platí pouze pro ty, co mají rgh a hru rozbalenou a ne převedenou do GOD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy hru sem stáhl od Jaja99 nebo tak nějak (dobrej uploader nikdy nebyl problém) DVD1 převedl v iso2god ale nefunguje to, musim hru rozbalit tim druhym programem? Bohužel jsem ho samzal tak nevim jak se jmenuje.. předem díky, těšil jsem se na to a h.no z toho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raczek: A nemohl by jsi ten soubor prosim nahodit na uloz.to? Nebo nekam? Jsem si jistej, ze by to i ostatni uvitali...Urcite je malej a nema cenu kvuli tomu tahat celou hru.

Stačilo by na zmíněném serveru zapátrat a našel bys co hledáš ale abys neřekl http://www.uloz.to/xw9weD7/localization-lang

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to teda nefunguje na RGH vůbec :D

Tak jsi to neudělal správně . Iso hry vyextrahuj programem XboxImage Browserem . Složku SYSTEM UPDATE smaž.Ve vyextrahované hře najdi soubor localization-lang a ten přepiš tím staženým . Po nainstalování jsem nemusel vůbec nic nastavovat a hra funguje ihned od začátku v češtině - titulky i menu hry .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ale ani samotná hra nefunguje.. Zkusim to ještě vyextrahovat, iso2god metoda nefunkční (neudělal se ani default.xex soubor atd. atd.) i tak díky

shrnu to- staženo od Jaja99 z console-power, nikdy s ničim nebyl problém, vyextrahováno v pořádku, převedeno v iso2god a první problém- neudělal se mi default.xex soubor, když jsem ten soubor co tam jako jedinej vypadal že by chtěl bejt default.xex přejmenoval na default.xex tak se hra spustí ale asi po jedný makrosekundě to spadne s errorem (Cant launch game blabla, try downloading your game again).. zkusim to rozbalit podle mě je problém tam :) mám už starou verzi iso2god..

Upraveno uživatelem xvostokx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu