Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed 3


DeSmond

Recommended Posts

Když už jsme u těch předobjednávek, jeden server vyzradil možnou sběratelskou edici :-) http://www.esperino.com/assassins-creed-iii-join-or-die-edition-accidentally-leaked#.T3Bwn9UsxD8 edit: Chtěl jsem to dát do diskuze pod PS3, ale nelze mi to tady odebrat, takže se kochejte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 654
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já zas četl o tomhle:

http://www.zing.cz/novinky/10732/predcasne-predstaveni-sberatelske-edice-assassins-creed-3

Nevím nevím.. Spíš asi budu doufat, že když předobjednám normal, tak dostanu steelbook (http://www.thehdroom.com/images/news/10404e.jpg)

Snad to bude i u nás ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edice sice není moc zázračná, otázka je za kolik bude, když za slušnou cenu, člověk o ní bude uvažovat :-) Já tedy určitě, ať o jedné či druhé :-) Ale pokud to bude jako s např. s MW3, kde nic nebylo a hardened stála 3 litry, tak to ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim tak ani jedna z tech edic nebyla potvrzena a dost mozna se jedna o faky :)

Jinak edice AC mi prisli vzdy moc drahe, vzhledem k svemu obsahu, ikdyz figurku Ezia jsem si opravdu pral......

Ale taky to asi vyresim predobjednavkovym steelbookem, teda pokud tu bude k sehnani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra no tak ta Freedom edice je úžasná! A pokud cena bude těch 2343,- tak o tom budu možná i uvažovat. Ta figurka je nádherná.. Ten zápisník je také pěkný a steelbook je taky skvělý. Jen aby nám to tu nedali za 3k. Ale collectorka je to opravdu pěkná.. Radši ale pomlčím a konečně někde seženu AC: Revelations :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to také očekával vyšší :-) Každopádně mám problém, chtěl bych sošku a medailonek a dvě edice kupovat nechci :-D Je celkem škoda, že za nejdražší edici nebude mít člověk vše... Na tenhle problém naráží i na stránce games.tiscali, ale co se dá dělat, půjdu do sošky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, jak už někdo házel odkaz v PS3 sekci, já ho přidám tady, na xzone už mají předobjednávku: http://www.xzone.cz/nahledxbox360.php3?idg=807 edit: Koukám, že sem to sem dal ve vteřině snad stejně jako předchozí příspěvek, takže o xzone se už ví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to skvělá série. Já teprve sháním Ac:R takže nechci zas dělat největšího fandu, protože jsem se k 2jce a brotherhoodu dostal až nedávno (jedničku jsem dohrál dávno, ale ikdyž mě to bavilo, tak nic tak extra - což se u 2jky změnilo), ale je fakt, že ac je pro mě srdcovka už teď :D Já se šíleně těším na ty změny počasí a prý je i grafika úchvatná (je to psáno v dojmech z dema a je tam napsáno, že je to právě z PS3), dál skvělé animace a přirozený pohyb.. No teď jenom se přemluvit a jít do tý freedom edice.. Myslíš, že bude vyprodaná brzo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsou nezávazné, bylo by to ideální ;) Navíc kdy se to vlastně platí? Nikdy jsem nepředobjednával. Až nějak před začátkem prodeje ne? Já si zas říkám.. Normální edice v předobjednávce stojí snad 1200kč pokud se nepletu. rozdíl 1100 za krásnou figurku + deník + steelbook není možná zas tak děsné, co myslíte? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu