Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

UMD Sensor


Recommended Posts

Když to spájíš tak se psp bude chovat jakoby bylo umd přítomno, takže se bude neustále pokoušet ho načíst a mechanika bude rachotit. Samozřejmě když umd v mechanice bude tak ho normálně načte. Ovšem tahle oprava je docela záhul na mechaniku, doporučil bych raději spínač objednat novej a vyměnit, na ebay za pár kaček.

http://www.ebay.com/itm/NEW-UMD-Door-ON-OFF-INTERNAL-SWITCH-For-SONY-PSP-1000-/320849211026?pt=Video_Games_Accessories&hash=item4ab41a6e92#ht_1158wt_1110

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi štastný člověk-na aukru koukám stále,ale bohužel za tak krásnou cenu neseženu-tak kdyby ti zůstala navíc baterka-beru,děkuji ti
jednu baterku na slimko jsem dneska našel, je nová ale neorigo ale vypadá že origo je. Prostě čína ale je nová. Za 150 + pošta se jí rád zbavím. Jsem myslel že jsem všechno co mi zbylo po opravách psp prodal ale pořád něco nacházím :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu