Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Battery


mazik

Otázka

Takze mam takovy problem mam svoji baterku a kdyz sem delal kamosovi instal fw nechtelo se mi cekat nez se mu jeho baterka nebije tek sem tam dal tu moji vsecko v pohode ale jakmile sem ji dal zpatky do mojeho PSP ojevila se ta ikonka s baterkou (ze je vybita) a psp se vyplo ta rikam co to dam ji nabijet a po asi 10s se vypne onzova dioda a sviti jenom zelena a kdyz psp uplne vypnu tak tio same jenom ze potom se dioda upklen vypne newite nekdo co s tym mam to dat reklamovat ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

a funguje ta baterka? zapne se psp s baterkou bez pripojeni adapteru?...

jestli jsem to spravne pochopil, tak je problem pouze v LED kontrolce u power s vlozenou baterii...

edit: btw... vis o tom, ze se baterka po plnem nabiti prestane nabijet?... orazova barva kontrolky signalizuje nabijeni baterie, pokud se psp nenabiji a je zaple, sviti zelena... pokud je psp vyple nesviti nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg zandej baterku, vypni psp na tvrdo a dej to do nabijecky.. pokud mas uz tu baterku upravenou na dg tak kdyz ji zandas rozsviti se oranzova a pak zelena... chvili pcokej a vypni psp podrzenim tlacitka nahoru.. pak to akorat dej do nabijecky

omfg, reki mi, kde tady pise o tom, ze z toho udelal pandoru... nabita baterka je potrebna i u oficialniho upgrade-u :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg zandej baterku, vypni psp na tvrdo a dej to do nabijecky.. pokud mas uz tu baterku upravenou na dg tak kdyz ji zandas rozsviti se oranzova a pak zelena... chvili pcokej a vypni psp podrzenim tlacitka nahoru.. pak to akorat dej do nabijecky

mno zas taky debil nejsem abych nevedel jak se nabiji baterka jnze ona se nabiji 10 sekund a pakse nabijeni vypne a nabijeni 0%a charged complete ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak uz sem to haldacky ale fakt haldacky spravil rikam si tak ji skusim nak odpalitovnou a vezmu drat spojil sem + a- a potom + a ten prostredek a oohala ono to jede !!!!! tak stasty ja svina kyby se to nekomu stalo takl mate navod staci spojit kontatkty:wohow:

:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam stejnej problem.. Udelal sem s baterky pandoru, kdyz sem ji daval zpatky na normal baterku,hgodilo mi to par eroru,a ted je ta baterka k nepouziti. Po asi 2 minutach se mi prestane nabijet.. a kdyz ji mam v zaplim psp,tak sese jakoby nabiji,ma jednu čárku,a pak najednou ta carka zmizi,zmizi i symbol baterie, a baterka se nenabiji.. jako by tam nebyla.. nevite co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam stejnej problem.. Udelal sem s baterky pandoru, kdyz sem ji daval zpatky na normal baterku,hgodilo mi to par eroru,a ted je ta baterka k nepouziti. Po asi 2 minutach se mi prestane nabijet.. a kdyz ji mam v zaplim psp,tak sese jakoby nabiji,ma jednu čárku,a pak najednou ta carka zmizi,zmizi i symbol baterie, a baterka se nenabiji.. jako by tam nebyla.. nevite co stim?

zkus to, co tu radil tvuj kolega...(asi se mu smazala eeprom) vezmu drat spojil sem + a- a potom + a ten prostredek nic jineho mne nenapada, protoze potrebujes smazat eeprom v baterii a kdyz ji nesmazes v PSP - protoze to nejde kdyz baterie nejede - jedina moznost je eeprom na prostredku zkratovat a modlit se ze se to povedlo.. anebo dej PSP na zarucak do servisu.. vymeneji ti baterii

k te diskuzi o tom jak si SW rozbit PSP: proc to delat? na baterii je 1/2roku zaruka a to je jen na baterii, tzn. nemusite si nicit PSP.. proste jim tam staci donest PSP, ukazat ze nejede, protoze je vadna baterie a dokazat jim ze je to baterii a pouzije se jen zaruka na baterii, kterou by vam meli vymenit ;) nemusite si nicit PSP..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zkus to, co tu radil tvuj kolega...(asi se mu smazala eeprom) vezmu drat spojil sem + a- a potom + a ten prostredek nic jineho mne nenapada, protoze potrebujes smazat eeprom v baterii a kdyz ji nesmazes v PSP - protoze to nejde kdyz baterie nejede - jedina moznost je eeprom na prostredku zkratovat a modlit se ze se to povedlo.. anebo dej PSP na zarucak do servisu.. vymeneji ti baterii

k te diskuzi o tom jak si SW rozbit PSP: proc to delat? na baterii je 1/2roku zaruka a to je jen na baterii, tzn. nemusite si nicit PSP.. proste jim tam staci donest PSP, ukazat ze nejede, protoze je vadna baterie a dokazat jim ze je to baterii a pouzije se jen zaruka na baterii, kterou by vam meli vymenit ;) nemusite si nicit PSP..

Hochu jsem si jistej ze tim zkratem neodrovnam baterku? co kdyz me to bouchne v ruce? Ale ako posledni moznost beru na vedomi.. Jo a ktomu epromu? Nevite kde ho stahnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu