Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

dalši update???


ptq32

Recommended Posts

  • 2 months later...

No nainstaloval jsem dashboard 14719 a mam lt 2.0 .Instalace dashe se mi nekde sekla tak jsem opakoval a vse najelo v pohode ale pokud dam sniper elite tak to chce po me zas dad update i kdyz uz updatovany mam,najednou avatar ma oblek,kterej jsem davno smazl a nikde na disku psano kolik mb si system vzal,fakt divny.Nainstaloval jsem gears of war a sekne se nejak cd romka a pise to neauthorizovany disk a to jsem uz ve hre a nedokaze to cist z hadru .Uz se stim peru dva dny a asi to hodim z okna brzy.Rad bych ziskal kompletni dash ale kdyz mi najede s obleky avatara a pote vypnu ,dash zustany stejny ale obleky nikde a zas hra chce update.Nechapu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super cool rada,si vychytal.. ale brzy si chci kupovat novy xko a flash na tomhle delat uz nechci.Tak mi to dela kazda hra,diky tem co rikali ze starsi hry pojedou,jedou ale kdyz je nainstaluji ,pise to failed authorized disk,jediny co jede normalne je sniper elite a par vykopavek.mrkve jedny pomateny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu