Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

dalši update???


ptq32

Recommended Posts

Jsem plný očekávání a netrpěliví, update proběhne do 50% pak 2x znova a chyba, vyjmečně mi to dojelo do 80% a chyba. Takže buď mám zasranej xbox nebo ten update je výmrd...

a to zkoušíš update na xko s flashem? ja ho udělal na origo, je větší než ten minulý a výrazně jsem poznal změnu barev a ostrosti v DB.

třeba se jedná jen o grafické změny...

pokud někdo uděláte update na flash dejte vědět. zkusím pak taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I updated anyway with the flashed drive still in, doesnt remove the flash if anyone is interested.

i still updated everything is fine xgd3 games are booting up fine its just a bug fix for the xbox live party since last update

takže asi jen nějaká oprava...ale jak už padlo radši počkat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to zkoušíš update na xko s flashem? ja ho udělal na origo, je větší než ten minulý a výrazně jsem poznal změnu barev a ostrosti v DB.

třeba se jedná jen o grafické změny...

pokud někdo uděláte update na flash dejte vědět. zkusím pak taky

Ano zkouším, aktualizovano na 3.0 někdy před měsícem a něco. Vždycky všechny "abdejty" zatim v pohodě. Čekám na známeho až přijde z práce, snad mi toho řekne víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu