Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím, poraďte


Kačka

Otázka

Ahoj, koupila jsem si PSP 1004 a chtěla bych na něm hrát hry z internetu. Když ale projíždím internet, tak jsem z toho celá zmatená :cry:, každý píše něco jiného. Nevím, co udělat dřív. Co jsem koukala podle návodu, tak mám 5.03. Mám to asi aktualizovat, je to tak? Určitě je to někde už popsaný, asi by mi stačilo, kdybyste mě odkázali na nějakou stránku odkud to pochopím. Jsem dost zmatená. Tak prosím, poraďte. Předem všem moc děkuji, Kačka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Víš, tohle jsem se snažila nějak projít a nevím.. Píše se, že stránka je nedávno aktualizovaná, tak jsem zkusila ten ChickenHEN, o kterým tam píšou, ten mi nejde a hlavně všude píší, že už je zastaralý, tak nevím.. To téma, na které mě odkazuješ má 60 stran a já nevím, co je ještě aktuální a co ne. Nezlob se na mě za mou neznalost, takovýto otázky tu máte asi stále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na to téma pro začátečníky se vykašli, protože jak už jsem někde v tom tématu upozorňoval, je to všechno strašně zastaralé a jsou v tom návodu strašný nesmysly, takže místo toho, aby to začátečníky s PSP správně navedlo, co a jak, tak je to spíše zmate, nebo si tam dají zastaralý CFW, který se už dávno nepoužívá, jako například 5.03 HEN. Takže pokud máš PSP 1004 fat (to staré) tak si aktualizuj na 6.60 http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011080004 a následně si nainstaluj 6.60 PRO B10 CIPL http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu