Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nastavení USB portů


codek

Otázka

Zdravím, dají se nějak nastavit USB porty aby se při vypnutí konzole vypnuli/zůstali zapnuté ?

Dříve, když jsem nabíjel Battery Pack a vypnul xbox, tak se přestalo nabíjet. A teď po nějaké době už se to nabijí i při vypnuté konzoli. A to mi právě vadí v tom, že jsem si koupil externí hdd na kterém není vypínač, tak ho musím při vypnutí konzole vytahovat z USB.

Úplně best by bylo kdyby se mi zadní vypínali (hdd) a přední zůstali pod proudem (nabíjení baterií) :-)

Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak jako stavěné to je :-) já mám na pc 1 HDD uz kolem 3 let a pc zásadně nevypínám...A PŘECE SE TOČÍ ... ale určitě se to tím opotřebovává, čím méně disk zatěžuješ tím delší je životnost ne ?

Mně se teda po vypnutí konzole přestane točit, ale zdá se mi že trošku hřeje, mám hliníkový rámeček takže ten by měl být studený, a má tak pokojovou teplotu. Ještě to musím ochackovat, pozkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu