Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejde se spojit s kamaradem...


Dungeonmaster

Recommended Posts

Zdravím lidi,

mám takovej menší problém s kamarádem máme oba GOLD učet otevřenej NAT a povolené UPNP on muže hrát po livku s jinými hráči já můžu také hrát po netu ale k sobě se prostě nemůžeme připojit čím to může být? jednou sem sním hrál demo jedné hry ale to už taky nejde může to být chyba v novém dashboardu a nebo u poskytovatele internetu? Setkal se stím už ne kdo a problém vyřešil? Já mám internet přez router on jenom přes rozbočovač tudíž se nemůže štourat v nějakém nastavení Budu rád za každou pomoc a radu díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušeli sme manualně nastavit xbox teda změnili jsme jen IP jinak vše zůstalo při starém a je to divné, ale někdy se nám spojit podaří někdy je potřeba, že kamarád vypne a zapne xbox a jde to většinou se spojíme ale nechápu, že to takhle kravne. Nám teda stačí vypnout a zapnout xka a spojíme se a nebo třeba u hry dungeon defenders dám hrát po xbox live dam custom game najde to hry na netu ja dam hostovat on si mě v tom listu najde připojí se a pak už nám normálně jde založit klasicky privátní hru a to i live chat, ale když se nám nepodaří spojit tak nejde chat ani hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v xboxu je potřeba přepnout na manualní nastavení připojení, hodnoty opiš stejné jako jsou u automatického, zapiš si ip adresu co budeš mít nastavenou v xboxu

jdi do nastaveni routeru a pro tu ip adresu co je v xboxu otevři porty:

Xbox live:

port 88 (UDP),

port 3074 (UDP a TCP),

port 53 (UDP a TCP),

port 80 (TCP).

Video pro Kinect:

1863 (UDP a TCP)

http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-live/connecting/network-ports-used-xbox-live

pak xbox i roter restartuj a mělo by to makat, pokud ne tak jediná možnost kontaktovat svého providera

ještě dodám, už se mi kolikrát stalo že sem se nemohl připojit do lobby kvůli někomu kdo to nemá správně nastavené, s tím bohužel nejde nic udělat, takže i když to máte správně nemusíte se připojit kůli někomu jinému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě prostě ty porty otvíráš pro špatnou ip adresu, nebo máš xbox v automatice, možná bych ještě zkusil připojit xbox na jinej port v routeru.

možná ještě v jednom návodu jsem viděl že má byt povoleno kromě UPnP i DMZ(nevím na co je to dobrý) ale já ho povolený mám.

dál ještě když je xbox připojenej přes wifi tak se na routeru nastavovala hodnota u MTU ale nevím přesně to číslo, určitě se to dá dohledat třeba na youtubku

jinak ještě mám zřízenou veřejnou ip adresu, někdo tvrdí že je potřeba, někdo zas že není

fakt asi nejlepší věc pokud nepomůžou ty základní návody kontaktovat svýho providera, já mám O2 a nebyl problém

to je ode mne vše víc už pro vás udělat nemůžu, tak ať se to povede :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Také jsem řešil stejný problém, který přetrvává. Ale k routerům.

Můj bratr je machr na pc a tudíž jsme zkoušeli různá nastavení routeru a xka.. Vše bezúspěšné a vždy s chybou na xku při testu. Takže toto je pro každého kdo řeší stejný problém a potřebuje co nejrychleji zjistit zda mu priovider (poskytovatel) tyto porty neblokuje.. Vyřaďte router, do xka napište stejné hodnoty , které máte od providera a zkuste test.

Pokud vám vyjde test (zajisté po manuálním nastavení xka) bez chyby tak máte blbě nastavený router. Pokud vám vyjde test s chybou, tak máte jistotu, že vám nějaké přenastavování routeru nepomůže a váš provider¨porty blokuje.

Sám mám připojení od providera s chybou a mého poskytovatele toto nezajímá, že prý nic neblokuje. Je to banda deb..lů a proto řeším, že od poskytovatele odejdu..

Asi tak.

Děkuji za případné reakce.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu