Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Gears of war dnes večer?


jirihampejsek

Otázka

Ahoj všem...konečně jsem se připojil na live a mastil jsem celý víkend gears of war...je to mazec, ale trošku mi chybí slyšet ve skipe tu češtinu, myslím, že pak ten zážitek teprve bude to pravý ořechový...nechcete se někdo dnes večer řekněme okolo osmé setkat a zamastit?Můj nick name je smoulinka :o)

Ps: akorád jak vás tam najdu :o(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj všem, dragunove omlouvám se, ale včera jsme přijeli pozdě domů...jeli jsme s kámošema koupit dva kousky gow, aby jsma mohly pařit i společně, jelikož jsme se do toho zbláznili a pořizovali si Xko společně...nicméně jsme se připojili až okolo deváté a dlouho nám trvalo než jsme tomu všemu přišli na kloub(takový malý lamičky, ale máme za sebou už léta hraní, jen to Xko je pronás s tím lajfem trošku novinka :o) ), nicméně v pohodě, jen nevíme jak se setkat v jedné aréně(jen po mobilu, jakože klikni sem atd:o) )Pozvánku do hry poslat umím, ale nevím kde se akceptuje a na jejím základě...bla, bla a jsme tam všichni.Nebo jak si založím místnost a v tom rejstříku se objeví můj nick name, protože pak by ostatní jen klikli a byli by tam...prosím o radu at dnes večer můžeme se najít češi a slováci a pořádně zamastit, včera jsme byli s klukama tři na zbytek světa a byla to strašná prdel...jen oni to kapánek nechápali :o)Tím samozřejmě zvu i ostatní, kdo s toho není flustrovanej a hraje opravdu pro zábavu a chce se fakt pobavit.Ty vole spisovatel :o)

Ps: naše nicky....smoulinka, bobrik, rainbowBinar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu