Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Čau. Budu kupovat PS Vitu a tak se chci zeptat na nějaké "drobnosti". Za prvé: je PS Vita rozdělena podle data výroby na modelové řady jako bylo PSP (1004, 2004, 3004), nebo je jen jedna verze? Nemyslím verzi s Wi-Fi a 3G sítí. Dále by mě zajímalo jestli někdo nenarazil, případně nesepsal nějakou vyčerpávající recenzi PSV. A v neposlední řadě jaké jsou podle Vás nejlepší hry a jaké hry se dají sehnat v českém jazyce. Je mi jasný, že se na tyhle věci už někdo, někde ptal, ale bohužel nejsem schopnej to tady celý pročítat z časových důvodů. Proto budu rád za každou kladnou odpověď. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

článek pro tebe co se týče her :) http://console-forum.net/tema/172057-top-games-na-vitu

recenzí je tuna jen dej do google ps vita review, najdes toho tolik a vyčerpávajícího taky ..

první verze s oled , trošku těžší ale mnohem hezčí obraz... nová s lcd displejem je lehčí, tenčí a trošku horší ač určo dostačující obraz, oled je určo lepší požitek.. al ezáleží na tobě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dotykovy sou obe psv, dotykovy nebylo psp asi to nekde spletli.. pro me je to rozdil velikej je to jako barevnej kontrast na plazmovy tv vuci lcd... zkus oboje zkouknout nekde v obchode ci u nekoho a pak si vyber pro nekoho to muze bejt dulezity pro nekoho ne :) a dalsi plus je ze starsi ita z druhy ruky je levnejsi a uz i s kartou a nejakejma hrama ji koupis za to co tu novejsi samotnou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to byla asi chyba autora článku. Jinak sem se díval že SONY u nás oficiálně už vitu ani neprodává, a podle mě v obchodech mají jen tu novější. Já sem se díval na nějaký fotky a jediný co sem byl schopnej rozpoznat tak to, že lcd displej byl o poznání světlejší, což by mi určitě vadilo. ta první verze už se asi nová koupit nedá že? Pro mě je rozhodující si určitě koupit novou Vitu, nechci ji po nikom i kdyby na ní hrál 2x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

v CZ už neni, ale neni problém to vzít třeba z německa a tak, ceny fajne, doprava taky, či třeba amazon.de, či někde z UK, proste v prámci EU aby si při dovozu neplatil clo, pripadne se občas někde oběvěj po netu na aukru a tak nový nerozbalený či jen rozbalený včetně folii a tak, nějaký nevhodný dárky, možná po vánocích eště něco .. :)

prohledal bych hodne eshopy prez google jeslti nekde ste neco nemaj k doprodeji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to jednoduchy, kdo vitu chtel z narocnejsich a vsech hracu tak ji ma, ostatni si rikaj ze je draha a potrebuje pametovku ikdyz hrajes hry fyzicky krabicovy.

tak pro ty je vita nova, levnejsi diky lcd displeji, diky tomu je i nizsi spotreba o malicko, a 1gb pameti pro savy.. cili kdo ji nema a vahal tak este treba dokoupi :) fsnousci uz ji maj od zacatku nebo proste i pozdejc ale koupili si ji.. ted to mozna pritahne par dalsich lidi :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já sem Vitu chtěl hned jak vyšla, ale radši sem zainvestoval do poslední generace ps3, na oboje sem neměl. Ale teď si ji chci koupit, protože se pracovně stěhuju do UK a zatím nemám v plánu si tam vzít ps3. Trochu sem projížděl ebay a nový vity sem našel jen s lcd displejem. Tak fakt nevím. Kdybych se tak mohl přenést přes tu svou tvrdohlavost a spokojil bych se s "bazarovou", ale prostě vnitřní hlas mi říká že když koupím bazarovou že bude po nějakým grázlovi co se k ní nechoval hezky. takže se mě bude vypínat, nebude ukládat, nebo já nevím co. A já mám na tohle celkem smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu