Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPhone 3GS vs Samsung Galaxy S i9000


Rychlahuba

Otázka

Zdravím, chtěl bych se zeptat hlavně uživatelů, kteří oba telefony měly v ruce, jaký z nich je lepši ? Na googlu jsem se dočetl dost informací ale někde vychvalují iPhone, někde zase Samsung... koukal jsem i na youtube kde mi přišel Samsung lepší v displayi, foťáku a kameře ale to je asi tak vše... iPhone měl zas plynulejší přechody a prostě mi přišel svižnější a jako by vše dělal s jistotou. Opravdu nevím co si mám vybrat... Telefon chci využívat hlavně na hudbu, filmy, dělání kravin, zkoušení novejch blbostí, hraní her a samozřejmně volání a SMS :D Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pokud iphone tak dle mýho názoru nemá cenu vůbec kupovat něco níž než 4ku , pokud to nebereš z druhý ruky za hodně dobrý peníze... protože tak jako vyškrtnuly 2G/3G iphony a ekvivalentní itouche, zachvilku (a nebude to asi dlouho) vyškrtnou tuhle generaci 3GS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prehravacu na android je rada takze si urcite vyberes spis jde o hlasitost a co mi hodne vadilo, tak to ze hlasitost se neda regulovat pomoci sluchatek a prepinani songu pomoci sluchatek taky nic moc kazdopadne to je asi tim ze jsem byl rozmazleny od applu :d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud nejdeš po novejch, tak zajímavě vypadá tohle http://aukro.cz/htc-desire-hd-zaruka-skvely-stav-8-gb-karta-i2178246064.html

jinak ti za mě poradim akorát to, že si nekupuj wildfire S, něco slabýho a taky něco malýho, pokud budeš brát ten HTC tak bych bejt tebou šel a ochmatal si ho někde v HTC prodejně, tam je maj vystavený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu