Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kabel HDMI


majsnerrik

Otázka

Cawes chci se zeptat koupil jsme si kabel Kabel HDMI čekam až dojde a chci se zeptat stači mit jen tento kabel zapojen nebo musi byt zaroven zapojen i Kompozitní AV kabel ? ja prave nikdy HDMI kabel nemel tak nevim jak to přesne funguje a nikde sem se nak nedoteč jestli sou potřeba oba nebo stači jen ten HDMI diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak bomba :) ja prave mam Xbox 360 slim 4g a dostal jsme ktomu jen ten zakladni kabel z tema třema banankama ( žlutej , červenej , bilej ) a abyc řekl pravdu neda se nato koukat :D tak sme obednal ješte HDMI zitra by mel dorazit :) tak sme prave nevedel jak to funguje na Youtube sem koukal na tohle video

a tam prave ukazuje že maj bejt oba kabely zapojeni :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co se toho zvuku týče, záleží na tom, k čemu budeš xbox připojovat. HDMI obecně vede i zvuk, takže pokud se jedná o HD TV, není problém. V monitorech bývá zpravidla jack na připojení externích reprobeden pro reprodukci zvuku přeneseného HDMI (nebo mají také repráky, ale ty bývají k ničemu). Poslední možnost je vedle HDMI zapojit AV kabel a využít jen audio cinchů nebo koupit speciální adaptér.

Kdyžtak napiš přesně typ zobrazovacího zařízení a poradíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

má to full hd což je podstatný, jinak já osobně nepoznám rozdíly mezi odezvou nebo kontrastním poměrem.... já mám tento a stačí mi http://www.pcservisuvas.cz/pcservisuvas/eshop/14-1-POCITACOVE-DOPLNKY/33-2-MONITORY/5/8492-BENQ-23-LCD-G2320HD-1920x1080-40-000-1-5ms-DVI-HDMI-cerny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, je tento monitor dostačující ve všech směrech k Xboxu? Např. Odezva, rozlišení, jas...

Předem děkuji za odpovědi.

Myslím, že bez problémů ok. V dnešní době už prakticky všechny monitory dostačují, závisí hlavně na rozlišení, kontrastní poměr a odezva už je dobrá u skoro všech. Ten, co jsi vybral, je zcela ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu