Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Reinstall OFW


Stewe12

Otázka

Zdravím, mám tu takový zvláštní problém. Aktualizoval jsem PSP a vadnou mechanikou a update se zacyklil (došel až na 99% a pak spadl na 84% a znova). Tak jsem vytáhnul baterku, protže se očividn nic nedělo. PSP se zapnulo a je tam 6.60, ale nějak divně, potřebuju ho přeinstalovat, protože když jsem zapnul downgrader nebo PRO Update, tak se po uvodni znělce zapínané hry PSP vypnulo. Můj dotaz: Můžu nějak přeinstalovat OFW? Protože 6.60 mi to normálně nechce dovolit, že už je nainstalovanej. Případně nějakej způsob jak tam vynutit recovery? Už to by mě dost pomohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Brick to právě není, PSP funguje. A update byl z karty ale oficiální samozdřejmě. Vyřešil jsem to deskou z jinýho PSP, ale docela by mě zajímalo jak by se to dalo vyřešit bez výměny desky. A je to docela častý prolém podle počtu topiců po netu kde se lidi ptají co s tím, když se jim tohle stane při updatu(to zacyklení).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu