Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Motorstorm RC


javak810i

Recommended Posts

Zdravím, mám problém s koupením této hry.

Mám PSN účet založený na vitě a samozřejmě žádné peníze na něm. Chci si koupit motorstorm, dam buy a naskočí mi něco ve smyslu:nemáte peníze na účtě, chcete přidat? Zvolím ano, kreditní kartou (je tam na výběr ještě nějaká psn karta, asi nějaké body), vyplním údaje, jméno, adresu, číslo karty, bezpečností kod atd. a když už všechno odklikám (a vše je 100% správně) napíše mi to : funds cannot be added to your wallet... Zkoušel sem to asi tři dny za sebou a nic, nevím, kde je chyba, jak ste to kupovali vy?

Pravděpodobně nemáš povoleno platit kartou online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduchý, ať ti někdo pošle nějaký čas skrze zprávu a ty ho pak 10x překonej, ten samej, nebo jestli máš ps3, tak si vytvoř druhej účet, zajeť na něm nějakej čas a pošli si ho na tvůj účet

Ano, jednoduchý... problém je ten, že já nemám PS3 a nevím o nikom, kdo by mi tu challenge mohl poslat - respektive například ty máš takové časy, že překonat je 10x je nereálné, protože to je mnohdy o milisekundách :D. To by chtělo někoho, kdo ještě nejel všechny tratě, tak aby nějakou zajel schválně špatně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jednoduchý... problém je ten, že já nemám PS3 a nevím o nikom, kdo by mi tu challenge mohl poslat - respektive například ty máš takové časy, že překonat je 10x je nereálné, protože to je mnohdy o milisekundách :D. To by chtělo někoho, kdo ještě nejel všechny tratě, tak aby nějakou zajel schválně špatně..

Si mě přidej, zajedu nějakej špatnej čas, pošlu ti challenge a ty to 10x překonáš. deep_throatCZE

Jinak dneska sem dal platinu, nebyla zdaleka tak těžká jak sem si zezačátku myslel, 40 minut nakonec byla celkem pohodička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však už tě dávno mám a porážím tvé časy :D. Nick na PSN mám: Janek_CZ. Pošli mi prosím pak zprávu a challenge, kde že si zajel ten dost špatný čas ;).

A ještě dotaz - ty poslední 3 mise u každého festivalu (zatím mám jen 36 hvězd max) se odemknou po dohrání Apocalypse?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však už tě dávno mám a porážím tvé časy :D. Nick na PSN mám: Janek_CZ. Pošli mi prosím pak zprávu a challenge, kde že si zajel ten dost špatný čas ;).

A ještě dotaz - ty poslední 3 mise u každého festivalu (zatím mám jen 36 hvězd max) se odemknou po dohrání Apocalypse?

Když uděláš všude aspoň jednu hvězdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík :). PS3 bohužel nemám (a už je to nějakej ten pátek, co jsem ji naposled měl) a Xko už taky ne. Každopádně až znova půjdu do konzole, tak asi zas Xko, jestli to MS nepodělá. NA PS hry budu mít Vitu, tak se to krásně pokreje.

btw, z mého friend listu (asi 80 lidí) jsem na motorstormu celkově nej :D, ikdyž těsně. Dobrej pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu