Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Tři lamy


jirihampejsek

Otázka

Ahoj všem, dragunove omlouvám se, ale včera jsme přijeli pozdě domů...jeli jsme s kámošema koupit dva kousky gow, aby jsma mohly pařit i společně, jelikož jsme se do toho zbláznili a pořizovali si Xko společně...nicméně jsme se připojili až okolo deváté a dlouho nám trvalo než jsme tomu všemu přišli na kloub(takový malý lamičky, ale máme za sebou už léta hraní, jen to Xko je pronás s tím lajfem trošku novinka :o) ), nicméně v pohodě, jen nevíme jak se setkat v jedné aréně(jen po mobilu, jakože klikni sem atd:o) )Pozvánku do hry poslat umím, ale nevím kde se akceptuje a na jejím základě...bla, bla a jsme tam všichni.Nebo jak si založím místnost a v tom rejstříku se objeví můj nick name, protože pak by ostatní jen klikli a byli by tam...prosím o radu at dnes večer můžeme se najít češi a slováci a pořádně zamastit, včera jsme byli s klukama tři na zbytek světa a byla to strašná prdel...jen oni to kapánek nechápali :o)Tím samozřejmě zvu i ostatní, kdo s toho není flustrovanej a hraje opravdu pro zábavu a chce se fakt pobavit.Ty vole spisovatel :o)

Ps: naše nicky....smoulinka, bobrik, rainbowBinar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj všichni...Kubo já icq nemám, funguju jen po mailu kratos.kratos@seznam.cz , ale jestli ti to nevadí, tak se s tebou spojí duhaBinar ten ho má...ted jede z práce domů, takže tak za hodku a neco.Zatím díky snad se někde potkáme, ale nevím, nevím...jsme totiž nukleární lamy :o)Dante určitě...to by bylo bezva.

Ps: jirka Hampejs je bobrik...psal jsem od něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha tak to jsem tě asi špatně pochopil, nicméně jde o to, že....jak to probíhá¨, když na live pošlu někomu pozvánku do hry....ukáže se mi, že pozvánka odeslána tomu a tomu, ale v té areně jsem sám...jak tu pozvánku oni potvrdí aby se dostali ke mě do areny.A jak tu arenu založím...koukal jsem, že pod jedním je jen host, host atd.a na tom druhém jsou už areny s nickama...to by potom bylo strašně jednoduché, jen by si mě našli a byly by u mě...případně koho bych tam nechtěl, tak bych ho vyhodil..no jo, ale jak na to?Jak jí založit?A jak se pak dozvím, žë ten koho jsem pozval do hry opravdu chce hrát a jak to udělá ten druhý aby se mnou hrál. Chceme hrát jen spolu a s čechy a slováky, protože se sice sejdeme všichni tři v jedné aréně, ale u někoho a to je vždy cizinec...no a ten nás tam samozřejmě nemusí chtít a já se ani nedivím...každopádně si u toho pokecat v češtině je lepší zážitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já věděl, že je to strašná pí__vina, jasně, jasně!!!Akorád jsem tady sepsal romány...fakt díky.Tak a ted už nám chybí jenom pět bombardáků a jde se na to!Co říkáte dnes na 100% od 20.00 gears of war...jsme tři smoulinka, bobrik a rainbowBinar a bacha mi zatím nejedem na nějaký pointy hrajem to pro prdel, ale trubky snad taky nejsme, kdyby někdo měl zájem, tak se budem těšit!!!Ps: ty vole já jsem snad grafoman...nebo co:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu