Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Cena PSPčka


kolousheck

Otázka

Zdravím. Už je to nějakou dobu, co jsem dostal PSPčko. První měsíc jsem na něm hrál celkem denně, ale, jako se vším, pak přišli povinnosti ve škole a na hraní nebyl čas. Teď po asi dvou letech jsem si na něj vzpomněl a říkal jsem si, jestli to není škoda aby tu tak leželo. Tak jsem se ho rozhodl prodat. A vás se ptám, protože se v tom neorientuju, za kolik ho mám (nevím jestli zde) nabídnout. Jedná se o: PSP-3004 Pearl White (nabíječka, SD karta, USB kabel) a 5 her navrch. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Cena PSP 3004 je něco kolem 4500 kč. Jestli ho nemáš nijak poškozený, prodej ho nějak tak kolem té ceny. Možná sis to PSP koupil za jinou cenu, ale řiď se podle poškození a ještě podle příslušenství. Jestli toho chceš prodat víc, podívej se kolik to stálo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cena PSP 3004 byla 4500 někdy před 2 rokama....ted už určitě nee :D

Tahle cena se díky nástupu E-1000 vrátila, ale stejně je jen pár kusů - doprodej..

zkus to hodit na aukro za 3500 aukce a 4000 kup teď a v pohodě to prodáš ;)

Viděl bych to nápodobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu