Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA San Andreas MultiPlayer - SERVER


BioToXx_

Recommended Posts

Zdravím pokud se často nudíte doporučuji si zahrát tuto hru.... ja osobně to hraji na hernim serveru gamepark.cz na modu Realny ostrov.... právě potřebujeme více hráčů aby tam byla větší zábava... o zábavu se Vám pokusím postarat já a další lidé z ADMIN týmu :psp:

Nováčkům dávám ZDARMA VIP at si to taky zkusi... takze se kdyztak ozvete ! Staci napsat /admins a pokud me tam uvidite tak mi napiste...

MOD SE PORAD VYVIJI A KAZDY DRUHY DEN TAM PRIBIVAJI NOVE VECI !!!

GTA na GP : http://www.gamepark.cz/hra/grand-theft-auto-san-andreas

Patch SAMP 0.3d : http://www.gamepark.cz/download.asp?id=600824

PS: Ke hrání potřebujete pouze GTA singleplayer + SAMP patch...

Klanbáze : http://www.gamepark.cz/ladder.asp?id=134 tam si můžete založit klan (ten první v žebříčku jsem založil já) :)

Kdyby jste měli problémy s připojením napište mi zde nebo na ICQ... a rady ve hře pište přimo ve hře... mě tam potkáte jako žluté kuře... nick BioToXx - rád vám poradím

PS:Pokud porušuji pravidla prosím moderátory aby mě nebanovali,prosím o upozornění a já příspěvek smažu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David50G - SuperPařba není jediný server,je tam sice narváno ale když koukneš na komunitu - 75% děcka

majsnerrik - Svoboda ? Zábava s kámoši ? Natáčení ? Eventy ? Blbnutí ?

Já SAMP hraju už 4. rokem,půl roku na NTP Kill n´Die 2 dokud nezemřelo a pak jsem přešel na Reálný Život 5.1 až 5.3 kde jsem dodnes,sice mě to poslední dobou začínalo nudit (Taky tomu pomohl Minecraft) ale v půlce března vyjde nový hustokrutopřísný Update RŽ + Wipe,takže to bude odznova,nová zábava,nové věci + Já v SAMPu natáčim kvůuli vlastnostem SAMPu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,nebudeme rozviřovat Flame

WoW jsem zkoušel ale nešlo mi nainstalovat :D,ale jako dobrá hra

Dekaron neznám

MC hraju :D

Stalker online neznám

S.T.A.L.K.E.R si určitě zahraju

Dead Island neznám

HoMaM znám ale nehrál jsem

Gothic II znám a nehrál

Mě jde o natáčení jako o tvoření seriálu,filmů,pokud můžeš z 1. osoby natáčet,nebo pohybovat s kamerou tak to je dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci kazit iluze ale všeci hraji na super pařbě co vím

ja osobně bych na super pařbu nešel ani za nic... sice možná pěkný mod ale jak je tam přerváno tak to je hnus... mi sice máme spíš opačný problém ale co vyjde nový mod tak to bude super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před tím jsem tam hrál ale jak píše FxR začalo tam lozit hodně děcek tak jsem přestal, já hraji raději GTA sice není RL mod(na neorigu ano) ale i tak lepší zábava ale když tak se zkusím juknout na váš server jak bude ten nový mod.

jo a hod sem nějaký video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu