Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Unlock Root: Root stovek typů zařízení s Androidem snadno a rychle


Negto

Recommended Posts

Ahoj, chci udělat Root Huawei G600 můj model je U8950-1, nikde sem nikoho s tímto telefon zatím nenašel a na EN stránkách píšou složité věci že musím nejdřív udělat unlock bootloaderu a pak nahrát CWM a poté root ale tam jde o model U8950D takže se bojím abych něco nepodělal a ještě jednu věc prosím. Mám mobil od včerejška a stáhnul sem pár app a her a všechno OK ale dneska jakmile se něco nainstaluje tak to nevidím v MENU musim restartovat mobil a potom to teprv vidím v MENU.

Děkuji za pomoc ;)

Tak sem si našel návod, je to nějaká poločínská stránka popř můžu udělat tutorial, unlock bootloader je tam jenom o tom že se zadá kód který vám pošle huawei. Na huawei stránkách je proces unlock bootloader si myslim těžký :D Potom CWMse udělá taky ve fastbootu a potom ROOT ten se nahraje na kartu a v CWM nainstaluje ;) Kdyby někdo měl zájem

Ahoj, nemůžu pořád udělat Root. Bootloader je odemčen. máš ještě tu stránku? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗

║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣

╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

Už nevím co mám dělat, pořád mi to hází tuhle chybu post-39420-14687164437497_thumb.png [ jinak kdo by nevěděl je to program UnlockRoot ]

┌────────────────────────────────────────────────────────┐

* Mám HTC Wildfire S ***UNLOCKED*** - S-ON -

* Ovladače jsem instaloval, mám i HTC sync , Android SDK

└────────────────────────────────────────────────────────┘

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu