Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Donkey Kong Jr aneb staré pecky z maringotek


esmajlik

Recommended Posts

je to tam aj v anglictine popisane:

Install --------- - Copy the contents from the scard folder to the root of your sd card. - Copy the contents from the usbdrive folder to the root of your hdd drive. - Start the homebrew channel and run the gxgeo usb emulator. - When the emulator starts, press Wiimote 2 for usb to load the rom list. - Start the game and have fun.

emulator je upraveny aby hry cital z HDD

takze hry treba dat na disk a do apps treba nakopirovat adresar ktory sa konci _USB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si chtel s radosti zahrat najkou starsi hru, ale nejde mi to. pri volbe romsetu "1, nebo 2" mi to nic nedela. fantomasy. ja mam proste nejakou smulu a nebo neco delam blbe. :-( viz. šmoulí párty :(

edit: smlouli party uz jede. tintin se kousne po dohranem levelu a po restartu jede dal, ale NEOGEO emulator GX GEO mi nejede. Neda se udelat nejaky pokus s loaderem, aby se emulator spustil? On se spusti, ale nenacte mi hry z disku. Pritom na HDD mam slozku GXGEO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu