Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3 CESTINA


mmm273

Recommended Posts

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak cestina je hotova ( FOTO - http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=cd733ce0c7489a16b308c2c55a0bec2c ) Vsetka vdaka patri serveru Xzone, ktory je za prekladom PC verzie - DAKUJEM ... avsak rozhodol som sa ju nepublikovat, nakolko som sa na konverzii nadrel a objavili sa názory ze som ju stiahol z serveru Share-forum.net ( co nieje pravda)... takze tak ... kazdopadne kto chce a ma nejake zaklady s PC tak to dokaze aj on ... nejde ani tak o samotnu cestinu ale o dokaz ze urobit ide.... PROSIM LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám jtag rgh , mass effect 3 (complex) a jako ten cz soubor má velká písmena a v isu jsou malá písmena , tak jsem zkusil zmenšit ,přepsal sem, a taky mě to píše špatný disk. Tak zkouším jiný realase Mass effect 3 XPG

edit : tohle to napíše když to chci přepsat : Replacement file si larger than entry and may overwrite data and cause corruption (Náhradní soubor je větší než vstup a může přepsat data a způsobit poškození)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu