Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nefunkčí přihlašování nebo ukládání u Kinect her na RGH a JTAG DB 14719


Dex88

Recommended Posts

Pro správnou funkci kinect sezoru na DB 14719 je potřeba nastavit Kinect ID a postupovat dle instrukcí na obrazovce.

Najdete v System Settings - Kinect.

Kinect si naskenuje váš obličej a při spouštění hry ho kontroluje.

Bez tohoto nastavení buď nepustíte hru nebo ji pustíte jako Guest a nebude fungovat ukládání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co je na tom nefunkcniho?

edit: tak to jsem asi nepobral ze je to navod sice nevim na co ale sory

Pokud mas RGH a Kinect s DB 14719 Tak ti bez toho navodu nebude fungovat prihlasování do profilu u Kinect her. Originál clánek zde: http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=741271

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

HA! Zkusím, mám přesně ten problém, že mi nefungují profily u Kinect her. Vždycky, když vyberu profil, tak mi to vlítne do výběru připojení k síti (kabel nebo bezdrát) a ať dám cokoliv, do hry se už nevrátím (na Live s JTAG jaksi nemůžu :-). Pokud jsem přihlášená do profilu a dám "zpět", hra se tváří, jako bych příhlašený nebyl. Zrovna sem kvůli tomuto problému lezu :-)

Dám vědět, jak to dopadlo.

---

EDIT: Ale problém odpovídá popisu. Hra mě vyzve, abych nastavil xicht na kameru, pak mi dá na výběr profil a pak se to snaží lézt na Live. Takže jestliže mě potom už pozná podle xichtu, tak to asi bude OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak u mě to nezabralo tak úplně. Dodám, že mám DB 14717. Chování je následující:

a.1/ Pokud nejsem přihlášený a spustím hru, tak jsem časem vyzván přihlášení (výběru) profilu.

a.2/ Po přihlášení se ukáže volba připojení k síti (zda drát, nebo wifi). Tady končím, zpět do hry se nedostanu.

b.1/ Pokud se nejprve přihlásím, tak mě to sice táké pošle do výběry připojení, ale to nevadí, protože se prostě vrátím zpět a už přihlášený zůstanu. Následné hraní ne-Kinect her je OK a hraju.

b.2/ V Kinect hrách mě to rozpozná podle xichtu, načež nabídne vybraného potvrzení profilu a potom to ukáže, že pro další krok bude potřeba gamepad.

b.3/ Pokud potvrdím tlačítkem A, tak mě to opět hodí do volby připojení k síti. Ale pokud se vrátím zpět volbou ikony se šipkou, vlevo nahoře, tak normálně mohu hrát.

Sere mě to. V nejbližší době zkusím updatnout na DB 14719 a uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu