Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lips dlc


Recommended Posts

Ahoj mám prosbu,potřeboval bych možnost přidat nové písně do LIPS-na internetu jsou většinou zabalené a na rozbalení je tento návod.

Install to HDD under the following directory path:HDD:/Partition3/Content/0000000000000000/

Nemáte někdo zkušenost nebo názor zda to budu schopen s RGH xboxu rozjet???

U některých je uveden JTAG jako nutnost ale jak já to chápu tak JTAG/RGH jsou obdobné věci.

Takže finální dotaz-myslíte že na konsoli s RGH budu přidat ty písně na HDD???Případně máte s tím někdo zkušenosti????

Dík za každou informaci--

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo pujdou tam dát ty stazene pisnicky, ty soubory co stahnes potom v xku (ve fsd) nakopirujes do složky HDD:/Partition3/Content/0000000000000000/čislo složky lips (každé hře odpovídá určitá složka, stahovane dlc vetsinou jsou už v teto složce) tímto zpusobem se s RGH pridávají všechny dlc do her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

mam vsechny 3 verze Lips a kdyz sem to takle kopiroval tak me to neslo . vyresil jsem to az ze jsem vytvoril slozku 00000002 a do ni to nakopiroval . Kolik tam mas pisnicek se vsemi DLC ? ja sem zatim stahnul 2x 1gigovy packy a bylo to 24 pisnicek coz se me zda malo kdyz vsechny packy 45 ma byt nejak kolem 450 pisnicek (120 je jich celkem ve 3 dilech originalne .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu