Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Iphone 3G, problém s JailBreak


KillSplit

Otázka

Zdravim, mám problém s provedením JailBreak.

Mám Iphone 3G, iOS 4.2.1 s nefuknčním Power tlačítkem, takže do DFU modu se dostávám pomocí restore s upraveným iOS, kdy při restore hodí Itunes chybu a poté Iphone zůstane v DFU.

JailBreak se snažím provést pomocí notebooku HP s Windows 7 Professional 64-bit verzí

Na http://jailbreak-me.info/ sem si vyplnil specifikace ohledně Iphone a nabídlo mi to redsn0w a sn0wbreeze.

1) Redsn0w

Když používám Redsn0w tak se mi zasekne u kroku "Waiting for reboot". Podle nějakého návodu sem zkoušel Iphone připojit a odpojit, ale nepomohlo to. UPDATE Tak u Redsn0w sem se už dostal dál. Teď se mi zasekne na Uploading ramdisk a na Iphone svítí jenom jablko.

2) Sn0wbreeze

Tak sem zkusil Sn0wbreeze. U tohoto programu se dostanu až k restore v Itunes. Avšak hází mi to error 1600, či 1601. Zkoušel sem podle nějakého návodu použít iReb. Když ho spustím a kliknu na Iphone 3G, normálně to v pohodě projede, avšak obrazovka Iphone neblikne ani bíle ani červeně. A v Itunes mi stále hází error.

Nevěděl by někdo prosím, jak bych mohl udělat JailBreak?:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu