Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak je to aktuálně s xLink Kai ?


codek

Otázka

Jak to momentálně vypadá s xLink Kai ? Hrává se tam ještě ? jak jsem si všimnul tak LeafNetwork v Lednu vypnuli tka zbývá jen xLink Kai pro to multiplayerové potěšení.

Hrává tam dost lidí ? Nebo se čeká 2h na připojení 1 protivníka ?

Lidí se znepřístupněným XLive je v xboxové scéně tak polovina takže by to mělo mít masivní využití ne ?

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hraje se tam furt, holt tam hraje ale min lidi..kdyby mi kazdopadne nekdo poradil, kde si nekoho pridat, moc se v tom Xlink Kai neorientuju :)..pac nekdy me to nekam napoji, nekdy ne..diky za help..:)..rad bych si zahral s nejakyma cechama..(klidne casem i formule :) - ikdyz to asi spis bude hrat pritelka :D ta hraje auta vic jak ja )

EDIT: tak uz jsem nasel kde si pridat friendy, jde to jen ve WIN32 prostredi, ne v tom webovym..kazdopadne stejne..at uz na tom webovym prostredi, ci normalne na tom UI se mi dari najit jen roomy z brazilie/venezuela, atp..to mi nerikejte, ze zadni evropani nehrajou ve 3hodiny rano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu