Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dneska vyšla veřejná beta PRO-ONLINE


T-zere

Recommended Posts

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

NECHAPU jak někdo nemůže pochopit obrázkový návod :D :d :D ale co už:

Co potřebuješ : PSP 200x 300x nebo GO a Přístup na WIFI

1) Stáhneš a nahodíš PRO-B nightly http://code.google.com/p/procfw/wiki/NightlyBuilds ( je jen na tobě jakou verzi z volíš ja preferuju 6.20 , protože umožňuje Perma patch i na PSP 3000

2) Stáhneš PRO clienta http://forum.prometheus.uk.to/viewtopic.php?f=2&t=23 ( samozřejmě na verzi jakou máš )

3) Toho PRO clienta vyextraktuješ do rootu karty (u PSP GO do interní paměti)

4) Do souboru GAME.txt (karta:/seplugins/) a připíšeš tam řádek "ms0:/seplugins/atpro.prx 1"(Bez uvozovek!)

5) Otevřeš soubor hotspot.txt ( opět ve složce seplugins v psp ) a napíšeš do něj SSID tvého routeru

6) Zapneš PSP najedeš do Recovery menu: vybereš Advanced potom vypneš Inferno & NP9660 USe ISO Cache a zapneš Unlock Memory in PSP Games

7) Na routeru povol UPNP

Tak teď už stačí jen restartovat PSP a hrát :D

Seznam kompatibilních her http://forum.prometheus.uk.to/viewforum.php?f=5

**Klávesou PS HOME se dostaneš do chatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dvě otázky ohledně návodu.

1. To PRO-B nightly je něco jako 5.03 Prometheus? Jednoduše to zapnu jako hru a ono se mi to hodí na PSP? Ptám se, protože jsem četl, že na 6.20 se nedají hrát ISO hry a tudíž se bojim si nahodit to 6.20 PRO-B nightly

2. Jak na routeru povolim UPNP a co to znamená?

Díky za odpovědi, já jsem se teď několik měsíců vůbec nezajímal o PSP a FW/CFW, takže vůbec nevim na jakym FW jdou hrát ISO/CSO hry a jak se to instaluje (PRO-B nightly slyšim poprvý v životě a nevim, co si pod tim mám představit :) )

EDIT:

Tak jsem si o 6.20 PRO-B nightly přečetl nějaký informace. Můžu tedy bez starosti updatnout PSP 3004 na FW 6.20?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cloudstrife Před zapnutím hry zapni WIFI.

@Bunny Pro-B je normální CFW který umožnuje spouštění ISO,CSO záloh , pluginy.

UPNP povolíš v nastavení tvého routeru (v některých routerech je to v pod menu Forwarding

CO TO JE- http://cs.wikipedia.org/wiki/Universal_Plug_and_Play

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v prvním příspěvku...

Asi bych vážně měl udělat návod ale nemám čas :D

Zkoušel někdo už MH 3rd přes Online Mod ? Jde abysme např. 3 lidi šli na 1 bosse ?

Určitě to jde, ale já to ještě nezkoušel, čekám na MHFU... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v prvním příspěvku...

Asi bych vážně měl udělat návod ale nemám čas :D

Zkoušel někdo už MH 3rd přes Online Mod ? Jde abysme např. 3 lidi šli na 1 bosse ?

Zkoušel sem jede v pohodě , ale měl sem problém když se jeden ze skupiny odpojil pak mi zamrzlo PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdy můžem zahrát MHFU :D ale hraju od znova :D

HAHA! :D Taky jsem začal od HR1! :D Byl jsem HR9... :D

MHFU je 142x lepší než MH3rd!!! Věř, hraju MH dost dlouho a MH3rd už patří k těm novým dílu MH a ty stojí zaprd! Koukni se třeba na nejnovější update MHFO japan! To už ani neni MH! Když ještě jelo MHFO kr a starej update, to byla MH klasika.. :D Ale jak začínaj přidávat nový pohyby, útoky atd. tak to jenom zhoršujou... Na tohle se můžeš zeptat třeba dan-dan-dana :D Ten hraje MH snad od narození a všechny díly dohrál uplně do konce.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe tak to až tak pravda není třeba MH3 na wii jsem ani nehrál, ale jinak s bunnym musím ve všem souhlasit. MHP3rd je sice o něco hezčí graficky. Dohrál jsem to dá se říct téměř celý ale je tam málo setů, málo zbraní, a celkově mi to připadá takový nudný a lehký poprvé sjem snad umřel v HR5 ... Jediné plus, že jsem tam rozjel custom quest editor a na MHFU ne. Ale MHFU má více možností, více setů, zbrání, monster, questů! atd... Pro mě je taky MHFU 100X lepší než 3rd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu