Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dneska vyšla veřejná beta PRO-ONLINE


T-zere

Recommended Posts

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tak po dlouhý době koukám na podporované hry a čumim jak blázen, MHFU už funguje! :D Zkoušel to už někdo?

EDIT: Tak jsem si to vše v pohodě nainstaloval, vypadá to, že mi to šlape. Jenom v Recovery menu se mi neobjevilo to Unlock Memory in PSP Game, nevíte někdo proč? A k čemu to vůbec je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Unlock Memory in PSP Game - slouží pro uvolnění RAM při hraní. Proto je to jen pro PSP 2k 3k a Go , protože mají 64mb/ram zatím co PSP fat ma jen 32.

Nemáš to tam , protože si nenainstaloval PRO nightly verzi http://code.google.com/p/procfw/wiki/NightlyBuilds

Zatím sem zkoušel God Eater Burs , Virtua Tennis , Tekken 6 , Monster Hunter , Midnight club LA remix , PES 12 a zatím vše šlapalo v pohodě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám PRO verzi.. Když najedu do System Information tak mi to píše 6.20 PRO-B10. Ale možná vim, kde je problém, když jsem si to stáhl tak jsem si do PSP hodil jen PROUPDATE a FastRecovery. To co je v tý složce seplugins jsme do PSP nekopíroval. Je to tím? Mám to hodit do sepluginů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to je ten problém :D máš tam " 6.20 PRO-B10" tam má být ta PRO-nightly verze :D

Tak teď v tom už uplně plavu.. :D Jaký je mezi tím rozdíl a kde seženu tu PRO-nightly verzi? Protože ten odkaz co jsi mi posílal, když si reagoval poprvé, tak ten jsem použil a nainstaloval.. :D a mám 6.20 PRO-B10

EDIT: A je to hodně důležitý? Dá se bez toho Unlock Memory in PSP Game hrát? :D

EDIT2: Už mám tu nightly verzi... :D

EDIT3: Už toho začínám mít dost... Teď když mám nightly verzi, tak mi nejdou hry. Já jsem asi fakt blbej... :(

EDIT4: No, jsem blbej, zapomněl jsem si vypnout Inferno & NP9660 Iso Cache, proto mi to nešlo.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Takže problem vyřešen ? :D Můžem někdy něco zahrát :D

Určitě... :D Ale já hraju jen MHFU... :D Začal jsem od HR1 aby byla sranda... :D Už jsem i domluvenej s kámošem, kterej taky začne od HR1... :D Přece jen save, kde mám napařených 300h a HR9 už neni uplně zábavnej... :D Ale na kámoše nemám, ten má nahranejch přes 1000h v MHFU... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zvláštní, ale taky se mi stává, že když jdu do online GH, tak se mi PSP sekne a vypne... A připadá mi, že to neni jen náhodně někdy, ale že je to právě tehdy, když v té místnosti někdo je. Do prázdné haly se připojim. Ale nevim, možná se mýlim.. :D Ale ještě se mi nepovedlo připojit se do haly a zahrát si s někym.. :D

EDIT: tak s dan-dan-dan jsme to už zkoušeli... Do haly jsme se připojili bez problému, ale když jdeme do questu, tak se od sebe odpojíme.. :( Nevíte co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu