Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Knihovna her


Recommended Posts

Zdravím :) Mám problém s knihovn*u :) V game paths mam nastavenou cestu přímo do kořene HDD a hloubku skenu 5 (víc jak 2 podsložky nikde na disku nejsou), jenže se mi stejně žádná hra neobjeví :) Problém jsem už řešil i s Drak3gem a zkoušeli jsme vše možné, ale nic :) Tak jestli třeba někdo neměl stejnej problém a uměl by poradit, tak bych byl vděčnej :)

PS: Dřív mi to z toho disku načítalo, ale odešel mi rámeček, tak jsem ho musel vyměnit, ale je blbost, aby to bylo jen HDD rámečkem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

externi hdd??predpokladam ze ano..pochybuju, ze by se drak3go nezeptal a ze by to tak nebylo, ale FAT32 predpokladam ze??kdyz zkusis nastavit game path primo na content (popripade primo tam, kde mas hru), stale nic?

kdyz si projdes harddisk pres file manager, vidi ho xko vubec?? (jestli to opravdu neni vadnym rameckem)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu