Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak vložit na PSN peníze přes kreditní kartu


Ondros

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Přejdeš na zadání údajů karty -> typ karty, napíšeš jméno vlastníka karty, vyťukáš číslo karty, datum vypršení karty a CVC kód (je v zadu na kartě, většinou 3 čísla, pokud jich tam je víc, tak poslední 3).

Viz. http://us.playstation.com/support/answer/index.htm?a_id=346

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

něco podobného jsem taky řešil ale vyřešil jsem to, že jsem si místo zaplacení kartou zkusil dobít kredit kartou a najednou to šlo v hlavním menu na obrazovce v sekci PlastationNetwork - Account management - Transaction management - Add Funs (bude to vyžadovat heslo stejné jako na tvůj PSN účet) - Credit card- (pak si zvol čásku) a hmm zrovna se koukam že si to mé data už uložilo takže dál ti už asi neporadim akorát net kod neni tvuj pin ale je na zadní straně tvé karty ale to ut už zaznělo pak ještě vyplnit adresu a tak... snadti to pomůže , mě to touhle cestou šlo bez problémů

Upraveno uživatelem Neldor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Přejdeš na zadání údajů karty -> typ karty, napíšeš jméno vlastníka karty, vyťukáš číslo karty, datum vypršení karty a CVC kód (je v zadu na kartě, většinou 3 čísla, pokud jich tam je víc, tak poslední 3).

Viz. http://us.playstation.com/support/answer/index.htm?a_id=346

The credit card information cannot be updated.

Please check the information on record and the usage status of your credit card, and then try again in a few days.

Informace o kreditní kartě nelze aktualizovat.

Prosím, přečtěte si informace o záznamu a stavu použití vaší kreditní karty a zkuste to znovu za pár dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu