Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší hry 2011 -2012 NDS


Berry7

Recommended Posts

Z loňskejch

Professor Layton & The Last Specter

Bejewelled 3 a Bookworm (časožrouti od Popcapu se sešli, ještě se Zumou, tu jsem ještě nezkoušel) - hry, který může člověk zapnout na 5 minut bez toho, aby se musel nějak vžívat do příběhu nebo do mechaniky hry maj svý plus...

Teď mě nějak nechce pustit Shin Megami Tensei 2, ale tam mam zatim nahraný asi dvě a půl hodiny, tak to bych ještě nepočítal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.Den: Ghost Trick je boží, o tom žádná, nicméně už předloňskej, myslím. A jo, SMT tim grindem taky začíná docela smrdět (jako že si před "příběhovym" soubojem musíš odjet jeden nebo dva "free" souboje). Srovnání nemám, Devil Survivor jsem opustil moc rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju si, ze jednicku jsem nedohral, kdyz jsem po nejakych 30 hod hry byl u bosse, ktery byl proste nechutne tezky a uz se mi nechtelo znovu freebattlovat... Ale pribeh byl jako vzdy u Atlusu genialni, kam se dnes hrabe Square-Enix. Preci jen DS2 zkusim. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu