Jump to content

DiRT Showdown


Satir

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Osobně se přiznám, že nevím co tímto Codemasters zamýšlí... Takhle odstoupit od jejich tradičnosti co se týče parádního Rally, do něčeho jako je Flatout... Nevím, nějak mi tohle bohužel nesedí k nim...uvítal byvch raději Flatout 1 nebo 2 převedený do lepší grafiky (teď mi vypadlo to slovo pro to :D )

Link to comment
Share on other sites

jo taky to nechápu proč takhle ustoupil.. jako rally to bylo parádní. to zas že v americe děcka hrávaji raci takovy pytloviny a od te doby co tam byl block tak ustoupilo rally stranou.. :/ škoda. u mě jasně vede jednicka ikdyz ma uz zastaralou grafiku, dvojka byla taky paradni protoze prinesla novy zavody, trojka vypadala chvilkama jako navrat k rally ohledne aut ale tohle.. vidim ze zmizel i pohled z kabiny, nesmyslny nitro ktery se samo doplnuje..

Link to comment
Share on other sites

Netruchlete, podle tohoto článku - http://www.eurogamer.cz/articles/2012-05-22-dirt-4-u-je-na-cest-tvrdi-codemasters Codemasters kutí na dalším DiRTu... Jestli se ale opravdu přikloní více k rally, můžeme jen doufat... Podobné řeči se vedly i u DiRT 3 a zas tak moc tam toho rally nebylo... Já mám nejradši Colin McRae Rally 2005, u té jsem schopen strávit celou noc abych odjel šampionát. :D Je to sice už stará hra a hodně arkádová, mě ale dokáže zabavit. První DiRT mám taky moc rád, jeho grafika byla po CMR 2005 značně pokroková a celkem se mi líbilo i přidání rallycrosu, "Dakaru", Pikes Peaku atd..

Link to comment
Share on other sites

Mě se celkem Dirty líbí, ale taky jsem slyšel že COdemasters by se mělo vrátit k rally více :)

Jen aby to fakt bylo, jak píšu, po zkušenostech s DiRTem 2 a 3 už tomu moc nevěřím... Zkrátka ten americký image a Ken Block už nám asi zůstane napořád. Čistokrevné rally už asi nikdy nebude, pořád tam budou nějaké pozlátka a různé blbůstky, ale když se to prodává, proč by to měnili. No, my zapálení do rally se s tím musíme smířit. Ale bylo by sympatické, když už vydávají F1čky, které se mě mimochodem dost líbí, udělat čistě rallyovou hru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy