Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aky typ hry vam na PSP chyba?


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tohle uz je hodne stary topic, ale budiz :) me chybi na psp poradny tahovy strategie, treba ve stylu HOMM. Jinak bral bych i wow, ale niceho takovyho se asi nedockame, ptz aby se ta mmorpg vyrovnala WoWu, muselo by prvni vyjit lepsi PSP ;) Jinak k tomu falloutu, toho bych taky bral, predelavku tactics do psp, ale imho jestli bude fallout na psp, tak az fallout 3, ktery vyjde nejspis az za rok. Ale ten se k psp zatim nehlasi. Kazdopadne s momentalnim nasupem her sem spokojeny, nemuzu rict ze bych nemel co parit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RTS !!! jak bych si mega zahrál nějakou pařbu na psp typu starcraf ,age of empires, c&c, warcraft 3 . nějaký hb rmky sem toho našel ale na těch se v podstatě nedá nic dělat :(:(:( no každopádně bych uvítal tu trackmánii a něco typu duken nukem manhatan project by taky nebylo k zahození každopádně to RTS!!!

a rozhodně bych chtěl najít Tanky jako bývali na videohrách :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RTS !!! jak bych si mega zahrál nějakou pařbu na psp typu starcraf ,age of empires, c&c, warcraft 3 . nějaký hb rmky sem toho našel ale na těch se v podstatě nedá nic dělat :(:(:( no každopádně bych uvítal tu trackmánii a něco typu duken nukem manhatan project by taky nebylo k zahození každopádně to RTS!!!

a rozhodně bych chtěl najít Tanky jako bývali na videohrách :D:D:D

tipos staci si sosnout emulator a co budes chtit to si zahrajes http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=4

a torrent tam najdes ty hry např. na nintendo 64 napises N64 .rom (games):bash::bash::bash::bash::bash:8):bash::bash::bash::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Fakt bych ocenil propracovaný RPG z pohledu třetí osoby (svrchu už ne), něco jako Zaklínače na počítači. Výkon PSP by to nepochybně zvládl. Vůbec mi RPG ňák chybí: Untold Legends mě moc nebaví, v Dungeon Siegi jsem se zasek', Silverfall je na nic a Monster Huntera jsem ňák nepochopil nebo jsem mu prostě nepřišel na chuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu