Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WBFS - pomoc... :-(


qackan

Recommended Posts

Ahojky, mam trochu problem... dle návodu od hexera (diky moooooc) se mi napoprve podarilo wiicko hacknout... problem nastal kdyz jsem si z netu stahla hru (pres torrent) a dle hexerova navodu jsem ji chtela dat na usb.... usb jsem v wbfs naformatovala a pak jsem oznacila hru -> vse v pohode -> bezi to asi 10 minut a skoro na konci lup a chybove hlaseni write eror a nikde nic... :-( pls poradte nekdo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davat si na disk WBFS v dnesni dobe je nesmysl.

A jak s oblibou rika Hexer - reklamuj tam, kde jsi "koupila" :)

Kazdopadne mrkni sem http://console-forum.net/tema/131109-jak-hacknout-flashnout-libovolne-wii-softmod-pro-4-3 a udelej to dle toho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

OK, vypada to na vecer, ted to okupuji deti... :-D

Tak mám staženou hru, slozky jsou v zipu a kdyz je v tom wii backup manager oznacim a dam pridat tak se mi tam ani nic nezobrazi (nepridaji se tam)... :cry:

A ještě jak si pomůžu tím že naformatuji SD kartu kdyz jediny co mi nejde je ze nemuzu dostat ty hry na usb...? :-)

Už mi to jde... problem byl v tom ze jsem na pc mela disky C i D ve FAT32 - predelano na NTFS a vse slape jak ma... :-D hura.... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu