Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uvažuji o Koupi PS3


Marvel98

Recommended Posts

Ahojte,uvažuji že prodám Xbox 360 a koupím si PS3 a chtěl bych ji flashnou,ale tady na foru jsem četl že jdou hry na CF3.55 jen ty , které vyšly do června 2011..což je dost blbé..a chci to taky kvůli tomu že mám ps vitu...Děkuji za odpovědi ;)

Co byste mi doporučili?Vyměnit nebo nechat Xbox?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píše witaHavr a navíc člověk, nebo aspoň já mám vždycky z toho takový dobrý pocit, když si koupím nějakou hru, je to teda většinou jen tak jednou za 4 měsíce, ale co...a navíc na Aukru to není zase tak drahé, ale jasně, je to každého věc, tohle je jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když mám ten CFW 3.55 ,můžu na tom hrat nejnovější originalní hry?..vím že stahované jdou pouze ty ,které vyšly do června 2011
pokud by jsi sehnal ps3 s fw 3.55 tak samozrejme muzes hrat nove hry ale jen kdyz si k tomu zakoupis True Blue Dongle... vice info na: ps3haxcz.com
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přijde PS3 zítra. Už mám nakoupeny 3 hry, které po dohrání prodám. Myslím si, že každou hru prodám např o 20-40 kč méně, což, jak si myslím je parádní za celou hrací dobu. A nebo je vyměním.

Dříve na Xboxu jsem jel pálenky, dokud jsem nechytil tichý update. Jako první a poslední hru jsem si koupil Brotherhooda a se ztrátou 30 kč prodal. Teď nechápu proč jsem jel pálenky. Vždyť tohle jse velmi parádní cena za hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu