Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP go a PNS


kafry

Otázka

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No to už jsem se konečně dočetl a dokopal se k tomu.ALE když se chci s psp připojit na PSN tak mi to napíše něco jako že učet poučívá někdo jiný(ten jiný jsem já s ps vita) a teď jsem se pokoušel přidat psp na stránkách my accont psn ale furt mi to píše že se mám připojit před dowload manager a furt mi to nejde.Tak to teď flashnu na 6.60 cfw a možná se to chytí,co?

stáhl jsem si nějaký soubor activate-1.xpd a teď jako co s tím??

Tak už jsem zjistil že mi download manager píče že mám aktualizovat na novou verzi psp,ale to se mi nějak nechce.Jak mám to psp přiřadit ke svému psn??????????

Tak flash 6.60, a stále nic.Na netu jsem,ale na PSN se nedostanu.

Tak na netu mi to u mého psn učtu píše že je aktivováno a mám tam včechny plasťáky co mám,ale Go mi furt píše že se nemůže přihlásit na cizý učet....

Tak už mě nic nenapadá. už jsem udělal reset,odhlásil včechno ostatní,ale Go ne nepřipojí.

Tak hotovo. Pomohlo až tovární nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu