Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Update


kafry

Recommended Posts

Horší start nebo lepši není to jedno.Mě teda hlavně zajimá kdy bude ten SKYPE a další veci co slibují.To mě asi vadí nejvíce.Přijde me že jim sou zakazníci co si koupí jejich vyrobek uplně ukradení.Počkám do dalšího updatu a jestli tam nebude co slibují tak se stavim ne pobočku Sony a omlatím jim PS vita o hlavu.

:wohow: chudák ten kdo bude zrovna v pobočce Sony :coolgun:

fakt věříte že tam Skype někdy bude?? Microsoft aplikaci přeci koupil za velký balík a že by povolil Sony ji využívat..

no nevím, však se časem ukáže, teda možná..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslim ze nebude, nebo bude mit hodne malou prioritu jsou prave veci jako flash, HTML5, Youtube, Skype, vic video formatu, mene loadingu v menu, browser bez neustalych kosticek apod.

Hry budou, to bych se nebal, je to herni konzole, hry ji prodavaj. Spis mam strach aby bylo hodne kvalitnich HC her, zahrat si na PSV Plants vs Zombies je fajn, ale desi me, ze to je ve stejny slozce na PS Store jako Uncharted apod...

Snad se nebudou snazit konkurovat Applu zpusobem - narveme do PS Store stejnej pocet tech mini her co jsou na App Storu. Kvuli tomu jsem si PSV nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslim ze nebude, nebo bude mit hodne malou prioritu jsou prave veci jako flash, HTML5, Youtube, Skype, vic video formatu, mene loadingu v menu, browser bez neustalych kosticek apod.

Hry budou, to bych se nebal, je to herni konzole, hry ji prodavaj. Spis mam strach aby bylo hodne kvalitnich HC her, zahrat si na PSV Plants vs Zombies je fajn, ale desi me, ze to je ve stejny slozce na PS Store jako Uncharted apod...

Snad se nebudou snazit konkurovat Applu zpusobem - narveme do PS Store stejnej pocet tech mini her co jsou na App Storu. Kvuli tomu jsem si PSV nekoupil.

flash na Vitu nebude Adobe to zamítlo..ostatní si myslím že je reálné, ale kdy se dočkáme to ví jen Sony..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne ani nejde zatim tak o hry-ty co jsou zatim venku mi prijdou docela good, jako o funkce co slibovali a podporu z webu........ A tu melo podle mne 3DS lepsi....

Obecne mi prijde, ze Sony na to kalse vic nez Nintendo... (ale dost mozna jen muj pocit- jsem stastnym majitelem 3DS, PSP fat i PSVita)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wohow: chudák ten kdo bude zrovna v pobočce Sony :coolgun:

fakt věříte že tam Skype někdy bude?? Microsoft aplikaci přeci koupil za velký balík a že by povolil Sony ji využívat..

no nevím, však se časem ukáže, teda možná..

Microsoft má zájem mít Skype kdekoliv když z toho má $ od uživatelů. Skype koupil už dávno a nevšim sem si že by zrušil Mac nebo Linux verzi, naopak jsou stále řádně updatovaný.

Ale upřímně Skype je asi tak to poslední proč sem si Vitu kupoval...

flash na Vitu nebude Adobe to zamítlo..ostatní si myslím že je reálné, ale kdy se dočkáme to ví jen Sony..

Adobe nic nezamítlo, spíš nemá zájem dál vyvíjet mobilní Flash. Mě je Flash ukradenej pokud bude Vita řádně podporovat lepší alternativy, HTML5 kupříkladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Microsoft má zájem mít Skype kdekoliv když z toho má $ od uživatelů. Skype koupil už dávno a nevšim sem si že by zrušil Mac nebo Linux verzi, naopak jsou stále řádně updatovaný.

Ale upřímně Skype je asi tak to poslední proč sem si Vitu kupoval...

dobře, díky za objasnění a souhlas, já to taky nekupoval kvůli Skypa a ani mě nezajíma..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu