Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Update


kafry

Recommended Posts

Tak jsem v 7:30 udělal aktualizaci na 1.65 a zatím mé poznatky:

* SKYPE v PSN není

* PSN Jede v pohodě

* Adobe Flash player opět není

* Co se týká celkového systému, ještě jsem úplně netestoval, nikde jsem totiž nenašel změny ve verzi 1.65

Edit:

Tak jsem trochu hledal a našel jsem jaké jsou změny v 1.65, bohužel tam nejsou ty zásadní :?

Version 1.65 notes:

  • A “Notification Alert” option will be added to Settings, so you can toggle alerts on or off
  • “After 10 minutes” will be added to the time options under Power Save Settings
  • An Arrow icon will now appear when PS Vita finds new activities in the LiveArea
  • Caps Lock will be supported in the On Screen Keyboard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co si o tom myslet... pořád vychází samá sračka pro asiaty a hry na který jsem čekal (warriors lair, street fighter vs tekken) snad nakonec ani nevyjdou :D

PS: taky jsem čekal že minimálně oznámí gran turismo a god of war... :/

PS2: Pokud neoznámí nic pořádnýho na E3 tak se s vitou asi rozloučím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nintendo 3DS mělo launch mnohem, ale MNOHEM horší. Her při launchi nebylo snad ani 20 a navíc mezi nima nebyl žádný power seller... Oproti tomu měla Vita kolem 35 titulů a minimálně 5 jich stálo za to (Uncharted, Wipeout, Rayman, BlazBlue...). Problém je v tom, že Nintendo 3DS mělo předem oznámené pecky včetně videí (Mario, Kid Icarus...). Dále 3DSku pomohlo snížení ceny.

Vitu sice čekají super tituly (Resistance, Gravity Rush), ale o těch opravdových peckách se skoro nic neví, jen to, že nejspíš budou (CoD, GTA, Monster Hunter, Bioshock). A cena je na daný HW sice perfektní, ovšem potencionální "hloupé" zákazníky spíš zajímá jednoduše to, že je prostě dražší, než Nintendo 3DS... A chybu udělali podle mě s tím, že do základního balení nepřibalili paměťovku.. aspon třeba 4GB na nějaké ty savegame a hudbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, ale kdyz to porovnam s Nintendem, tak mi launch Vity prijde dost bidnej.....

Cekal bych, ze ten potencial (kterej je podle mne vynikajici) nejak vyuzijou a budou chtit hlavne prodat...

Ale Sony na to klasicky s***

S jakým Nintendem? 3DS? To sis zvolil dost špatné porovnání, 3DS mělo launch neporovnatelně horší, rozjelo se to až prakticky rok po vydání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horší start nebo lepši není to jedno.Mě teda hlavně zajimá kdy bude ten SKYPE a další veci co slibují.To mě asi vadí nejvíce.Přijde me že jim sou zakazníci co si koupí jejich vyrobek uplně ukradení.Počkám do dalšího updatu a jestli tam nebude co slibují tak se stavim ne pobočku Sony a omlatím jim PS vita o hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu