Jump to content

Názor na web s achievementy

codek

Recommended Posts

Zdravím, dostal jsem dnes takový nápad, udělat web, jen s achievementy. Byl by tam nějaký žebříček, dále také ankety o nejtěžší achievement v určité hře, samozřejmě rozdělení na on-line a off-line achievementy, překlady a návody k achievementům. Něco na styl http://www.ps3trofeje.cz/.

Zatím by to bylo amatérské na nějakém free hostingu, ale později bych klidně zaplatil i nějaký placený hosting.

Žádný takový český web tady myslím ještě není.

Co si o tom myslíte ?

• 2 weeks later...

Tak pokud tomu dobře rozumím, samotné návody na ajchy by byly v češtině a jejich názvy samozřejmě bude lepší ponechat v angličtině, aby je uživatel ihned identifikoval.

Jinak určitě dobrý nápad, jen aby se ti povedlo ho skutečně realizovat a provozovat, určitě by to bylo ale pro mnoho lidí záslužné a uvítali by to. Já na ajchy nehraju, hraju jen občas na odreagování, ale plno lidí určitě bude rádo...

• 3 weeks later...

Je ale tam je to pekne suche, je tam jen achievement prelozeny do cz a u nekterych maly navod jak jej ziskat, ale chtelo by to nejaky web kde by byla statistika zaregistrovanych kdo ma vic achievementu, u kazdeho popisek + návod na nej, rozdelení sp a mp achievementy atd.

Mohlo by to nejaky tym napadnout a mohli by to stvořit :D

Já osobně jsem velký achievement hunter takze pro mne by to byl sen :)