Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ps 4


Finchmeister

Recommended Posts

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

měla by to výt grafická karta NV 7800 GT.

PS3 nema 7800GT, PS3 pouziva cip RSX, ktery je sice postaven na architekture rady NV78xx .. ale nesnaz se to prirovnavat k pc..

konzole proste fungujou trochu jinak, viz. napr EDR pameti u xboxu..

proto rikam nesnaz se porovnavat s pc komponenty, vzhledem k vyuzitelnosti a moznosti optimalizace (tzv> jsou konzole, ktere jsou proste vsechny stejne) jde z daneho HW vytahnout o neco vic nez na kompu, kde je kazda sestava jina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezis....

to jsem nikde nerekl, a nezakryvam, ze soucasne konzole uz jsou dle meho davno za uzitecnou zivotnosti, ted akorat prezivaj a parazitujou na uzivatelych...

PC hardware je o dost vepredu v tuto chvili, mnohem lepsi vykony a nove technologie, nadruhou stranu to zabiji i to ze se vyvojari snazi pristupovat i k ostatnim platformam (xko,pc,ps3 - a ve vysledku to na kompa nevypada tak jak by to vypadat mohlo) ...

nadruhou stranu maji konzole teoreticky na dane komponenty slusny vykon i po tech letech, ale to ze uz jsou beznadejne zastarale a kdokoliv by asi ocenil lepsi uz ted nejde zakryt..

EDIT: kdyz se podivas na nejakou hru na soucasnych konzolych tak jde proste znat ze maji par let za sebou a kompu se v danou chvili nemaji sanci vyrovnat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budeš mít obdobný HW, jak jsem psal v PC, tak věř, že se ti ta grafika opravdu líbit nebude. Ale nelze toto porovnávat se stávajícím HW standartem v PC.Nicméně celá síla PS3 je jeho v Cell procesoru který opravdu dokáže dělat zázraky. Možná je to jen můj dojem ale tak to nějak je. Pokud chceš si koupit PS3 tak vřele doporučuji, budeš se bavit stovky hodin a zkrátíš ti tak čekání na PS4. Osobně raději hraji na PS3 než na mém PC (i5 2500K,16GB DDR3, HD6850) :)

Ono pohodlí gauče a velké obrazovky má něco do sebe :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si PS3, za ty peníze není co řešit... PS4 ještě ani nebyla ofiko oznámena a cena bude samozřejmě někde jinde. Navíc na PS3 si můžeš zahrát x-super titulů, v době uvedení PS4 jich stejně jako v minulosti moc nebude...

no dobrý no,ale má cenu za 3 měsíce kupovat PS 3,nebo mám radši počkat na PS 4 ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu