Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

crysis 1 a rgh


Recommended Posts

Nazdárek, vůbec se v těchhle věcech nevyznám, ale chtěl bych se zeptat: Máte někdo crysis 1 díky rgh. Nebo musím mít originál xko neflashlý bez jakýchkoli úprav a stáhnout si jej za peníze???? Díky za info... Je to moje srdcová záležitost a prostě ji musím mít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na share-foru jako V.I.P. si ji můžeš stáhnout v cz . Já ji mám .

Ale údajně se s tou hrou pak musím přihlásit na live, nějak ji zaplatit a pak by měla fungovat, jestli jsem to pochopil dobře...ale když mám flash, tak tam nechci lézt. Takže doporučujete rgb??? :-)

Bavíme se o crysis 1 na xbox 360??? Na share-foru, jsem našel jen 2 :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě píšu o CRYSIS 1 na xbox 360 a je to jen pro JTAG/RGH . Normálně to na share-foru nenajdeš . Jasně jsem ti psal,že aby jsi si to mohl stáhnout,tak musíš být V.I.P. člen .

Myslel jsem si že to najdu, jen že by to nešlo stáhnout když nejsem vip... ne že se to bude tvářit že to tam není :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIP být nemusíš na tom shareforu ! Hru si můžeš stáhnout normálně, ale musíš mít RGH. Hra má profesionální češtinu v sobě, oficiální název release je Crysis.GOD.XBOX360-MoNGoLS . Já jsem to stahoval velmi pomalu přes torrent, protože všechny linky jsou smazaný. Pokud RGH nemáš, tak jedině zaplatit 299,- na xbox live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu