Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aky mate mobil ?


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 721
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous

Já jsem měl kdysi T68i a pak T610 a oba mi během se během roku po.... , jeden nějak zkratoval nebo co ( prý chyba výrobce ), tak jsem si za vrácené prachy a doplatek koupil T610 na kterém odešel knipl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl kdysi T68i a pak T610 a oba mi během se během roku po.... , jeden nějak zkratoval nebo co ( prý chyba výrobce ), tak jsem si za vrácené prachy a doplatek koupil T610 na kterém odešel knipl.

well, ja som mal asi 4 roky Ericsson R320s, na svoju dobu perfektny mobil, po troch rokoch sa Li-Ion baterka odporucala (bolo treba nabijat 1x denne, skoro ako PSP :mrgreen: ), inac sa nan nemozem stazovat.

No a moja T630 uz 1.5 roka funguje ako svajciarske hodinky :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Já jsem měl kdysi T68i a pak T610 a oba mi během se během roku po.... , jeden nějak zkratoval nebo co ( prý chyba výrobce ), tak jsem si za vrácené prachy a doplatek koupil T610 na kterém odešel knipl.

well, ja som mal asi 4 roky Ericsson R320s, na svoju dobu perfektny mobil, po troch rokoch sa Li-Ion baterka odporucala (bolo treba nabijat 1x denne, skoro ako PSP :mrgreen: ), inac sa nan nemozem stazovat.

No a moja T630 uz 1.5 roka funguje ako svajciarske hodinky :wink:

No jo, možná jsem narazil na špatné kusy, ale teď už se držím nokie. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu