Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aky mate mobil ?


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 721
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
SonyEricsson k750i, t68i a N-Gage... :)

ale? co že tolik phonů? nejsi ty telefonista z povolání?? :lol:

ja mam taky hrbu mobilu: nokia 6230, nokia 3310, nokia 5510, ericson ga 628, noka 5110 a kopu dalsich kramu :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

No ja jsem je projistotu nevyjmenovaval vsechny... :) v policce jich par starsich taky jeste mam... :D Ty N-Gage jsem jednu dobu mel 3... :D

Jinak mobily, komply a ruzne dalsi technicke hracicky jsou moje hobby... :) Telefon mi normalne nevydrzi pomalu ani pul roku, protoze se vzdycky objevi neco noveho a ja neodolam a je vymalovano... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
No ja jsem je projistotu nevyjmenovaval vsechny... :) v policce jich par starsich taky jeste mam... :D Ty N-Gage jsem jednu dobu mel 3... :D

Jinak mobily, komply a ruzne dalsi technicke hracicky jsou moje hobby... :) Telefon mi normalne nevydrzi pomalu ani pul roku, protoze se vzdycky objevi neco noveho a ja neodolam a je vymalovano... :D

no tak to sme na tom stejne. taky mi telefon vydrzi max.6 msiacov a jede do bazaru.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
nokia 3220 za sve doby domrej mobil jeden z prvnich s minutovym videem.modlim se za dobu az bude umet PSP telefonovat ne alespon psat sms
handlead a telefonovani v jednom??? toneni dobry napad. pozri na n-gage jeky shit to je...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

N-Gage neni shit!!! To bych se hadal... Na svou dobu a i na dnesni je to spickovy telefon... Trosku vetsi uznavam, ale ma operacni system, MP3 a radio - a stoji okolo 3.000,-... Kup za takovou cenu smartphone s takovou vybavou... A kdyz se podivas na zebricek telefonu treba na Mobilmania.cz, tak je na docela vysoke pozici... Tak nerypej... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
N-Gage neni shit!!! To bych se hadal... Na svou dobu a i na dnesni je to spickovy telefon... Trosku vetsi uznavam, ale ma operacni system, MP3 a radio - a stoji okolo 3.000,-... Kup za takovou cenu smartphone s takovou vybavou... A kdyz se podivas na zebricek telefonu treba na Mobilmania.cz, tak je na docela vysoke pozici... Tak nerypej... :D :D :D
jako mobil je to akoze dobre. to s tebou suhlasim. ma to simbian takze po tej strance je to gut. ale myslim to tak ze tie hry co sem hral su len o trochu lepsi nez java a soja 800sk. grafika je v nich trochu lepsia nez u java her a maju viac levelov ale inak su nic moc. ako handlead n-gage prepadá na plnej ciare.

PS: jo a pri telefonovanivyzeras jak mickey mouse :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

No nevim. Javove hry srovnavat s hrama na Gejdz je trosku kratkozraka zalezitost. Rozdil mezi hrou, ktera ma par kB a hrou ktera ma 40 MB je trosku vetsi. Nemluve o ovladani.

Vezmu jako priklad strategii Pathway To Glory, takovou hru v Jave asi neudelas a hratelnost ma neskutecnou.

Z toho vyplyva, ze to neni rozhodne shit a rozhodne bych si netroufl tvrdit, ze propada na plne care. Vybavu ma jeste dnes lepsi nez hodne stavajicich telefonu (i smartphounu).

P.S.: A nevypadas jako mickey mouse, ale jako slon s jednim uchem. Ne nadarmo se ji rika sloni ucho. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
No nevim. Javove hry srovnavat s hrama na Gejdz je trosku kratkozraka zalezitost. Rozdil mezi hrou, ktera ma par kB a hrou ktera ma 40 MB je trosku vetsi. Nemluve o ovladani.

Vezmu jako priklad strategii Pathway To Glory, takovou hru v Jave asi neudelas a hratelnost ma neskutecnou.

Z toho vyplyva, ze to neni rozhodne shit a rozhodne bych si netroufl tvrdit, ze propada na plne care. Vybavu ma jeste dnes lepsi nez hodne stavajicich telefonu (i smartphounu).

P.S.: A nevypadas jako mickey mouse, ale jako slon s jednim uchem. Ne nadarmo se ji rika sloni ucho. :)

sak ok ja sa nehadam.

ako mobil je to ok, ako konzola je to nic moc. asi jak GBA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
no to si radši vystačim delší dobu s jednim mobilem a koupim si nějakou gamesku na PSP nebo PS2, ale neříkam že by se mi nelíbilo něco novějšího, i když zatim bych chtěl akorát lepší foťák, jinak to ujde(k700i)
ja si kupim mobil a davam isa na gigovku :twisted:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

tak to mne telefon vydrzi tak max. 3 tejdny.....uz i ta W800i me nebavi i kdyz je to super foun...hehe zacinal sem s 3310 a nakonec mam W800i a to sem za tu dobu co sem vymenil asi 40 telefonu neprihazoval ani korunu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
tak to mne telefon vydrzi tak max. 3 tejdny.....uz i ta W800i me nebavi i kdyz je to super foun...hehe zacinal sem s 3310 a nakonec mam W800i a to sem za tu dobu co sem vymenil asi 40 telefonu neprihazoval ani korunu

a nechces prodat ten w800i teda ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu