Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aky mate mobil ?


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 721
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

k750i (: za 3 kila xD...nechapu lidi co do mobilu vrazej kolem 7 tisic to me prijde trosku magorsky

edit: mobil je na volani ne na koukani na filmy :D

Jsou lidi, kteří využívají svůj mobil ke svojí image přece jenom je divný když nějakej dobře a solidně oblečenej člověk vytáhne z kapsi 3310ku přemejšlej než ti něco prijde magorsky :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou lidi, kteří využívají svůj mobil ke svojí image přece jenom je divný když nějakej dobře a solidně oblečenej člověk vytáhne z kapsi 3310ku přemejšlej než ti něco prijde magorsky :roll:

kdyz je jakej je ten clovek...a vi se to o nem tak asi na mobilu nezalezi....a je to uplne jedno kdo jakej ma...

Jinak mam N90 a N95 ale nevadilo by mi pouzivat muj starej T68i...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou lidi, kteří využívají svůj mobil ke svojí image přece jenom je divný když nějakej dobře a solidně oblečenej člověk vytáhne z kapsi 3310ku přemejšlej než ti něco prijde magorsky :roll:
Dobry telefon sa da kupit aj za par tisic...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

N95 8GB... to, že lidi vrážej do telefonu prachy je docela logický, potřeboval jsem navigaci... mám ji, nechci furt tahat foťák, mám ho... Můj telefon je z vysoce praktickýho hlediska... spoustu dalších funkcí... dokoupil jsem si 2. baterku a když jedu nějaký dálky bus/vlak/letadlo, koukám na filmy nebo poslouchám písničky... ale už je moje psp all right, takže na telefonu koukám jen na megavideo, vyřizuju maily ICQ a jiné ;-). Sry za OT jen jsem reagoval na vyšší OT. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu