Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aky mate mobil ?


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 721
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No, ale symbian Ti ponuka predsa ovela viac moznosti ako len zabavu a hry...

no dneska už to takovej rozdíl zase neni telefony bez simbianu toho uměj kolikrát víc než ty se simbianem. Aby si měl nadupanej foun tak tam musíš nahrát hafo aplikací a to se pak projeví na stabilitě systému. já měl rok a půl P800 takže vim o čem mluvim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me staci kdyz to vola a pise SMS na ostatni mam PSP :D
Koras ma pravdu aj ja ked som este namal PSP tak som z WAPu stahoval mnoho hier ale teraz mi staci ked to vola a pise na ostatne je tu PSP a fotak. A nechapem tych ludi co si kupia 12000 mobil to nech si radsej kupia VP a nejaky lacnejsi mobil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me staci kdyz to vola a pise SMS na ostatni mam PSP :D
Koras ma pravdu aj ja ked som este namal PSP tak som z WAPu stahoval mnoho hier ale teraz mi staci ked to vola a pise na ostatne je tu PSP a fotak. A nechapem tych ludi co si kupia 12000 mobil to nech si radsej kupia VP a nejaky lacnejsi mobil.
JJ mas pravdu, jeste sem ale zapomel na Organizer a Budik :) bez toho se neobejdu.........
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me staci kdyz to vola a pise SMS na ostatni mam PSP :D
Koras ma pravdu aj ja ked som este namal PSP tak som z WAPu stahoval mnoho hier ale teraz mi staci ked to vola a pise na ostatne je tu PSP a fotak. A nechapem tych ludi co si kupia 12000 mobil to nech si radsej kupia VP a nejaky lacnejsi mobil.
JJ mas pravdu, jeste sem ale zapomel na Organizer a Budik :) bez toho se neobejdu.........
JJ Budik v PSP zatial nieje mozno nejake HOMEBREW ale organizer sa mi zda ze niekde je.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me staci kdyz to vola a pise SMS na ostatni mam PSP :D
Koras ma pravdu aj ja ked som este namal PSP tak som z WAPu stahoval mnoho hier ale teraz mi staci ked to vola a pise na ostatne je tu PSP a fotak. A nechapem tych ludi co si kupia 12000 mobil to nech si radsej kupia VP a nejaky lacnejsi mobil.
JJ mas pravdu, jeste sem ale zapomel na Organizer a Budik :) bez toho se neobejdu.........
JJ Budik v PSP zatial nieje mozno nejake HOMEBREW ale organizer sa mi zda ze niekde je.
Tjn, jenze kdo ma 2.71 :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale symbian Ti ponuka predsa ovela viac moznosti ako len zabavu a hry...

no dneska už to takovej rozdíl zase neni telefony bez simbianu toho uměj kolikrát víc než ty se simbianem. Aby si měl nadupanej foun tak tam musíš nahrát hafo aplikací a to se pak projeví na stabilitě systému. já měl rok a půl P800 takže vim o čem mluvim.

ale no...mal som SX1, P910, 6230i a teraz 6630. 6230i som predal po mesiaci a P910 som dal prec, lebo UIQ nebolo to prave pre mna. S60 mi vyhovuje ovela viac a nemam absolutne problem so stabilitou systemu ako vravis. Samozrejme, ze aj telefony bez OS su v dnesnej dobe na vyssej urovni ako niekedy, ale ja chcem mat v tomto volnost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
No jo vám stačí sms a telefonování ale co ted new videotolefonování muj mob to podporuje ale ece sem neměl možnost to vizkouset
to je podle mě naprosto zbytečná funkce, já nevim jak vy ale já se nepotřebuju dívat na toho s kym mluvim a ještě to mýt na hlasitý handsfree nebo ve sluchátkách :roll: . Na UMTS mi spíš bude vyhovovat rychlej bezdrátovej internet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo vám stačí sms a telefonování ale co ted new videotolefonování muj mob to podporuje ale ece sem neměl možnost to vizkouset
to je podle mě naprosto zbytečná funkce, já nevim jak vy ale já se nepotřebuju dívat na toho s kym mluvim a ještě to mýt na hlasitý handsfree nebo ve sluchátkách :roll: . Na UMTS mi spíš bude vyhovovat rychlej bezdrátovej internet

To je fakt. Si pamatuji jak s prichodem 7650 a t68i se vsude hlasalo ze mmsky do dvou let budou posilanejsi nez sms, a ted? Nevim jak vy ale ja mmskou poslal jen jednou logo kamosce na mobila pac nemela irda ani bt. Mozna nekdo mms vyuziva, ale urcite jen ze srandy a o vitezstvi mms nad sms se neda mluvit ani zdaleka. Stejna situace bude i z videotelefonii, zvitezi zkratka to co je vic prakticke. Coz napriklad ten rychly intrnet rozhodne je :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo vám stačí sms a telefonování ale co ted new videotolefonování muj mob to podporuje ale ece sem neměl možnost to vizkouset

a to z coho si usudil, ze "nam staci sms a telefonovanie" ? Musis mat uzasny telefon, ked dokonca podporuje 3g...to mas z Ameriky, alebo snad nie z tohto sveta ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo vám stačí sms a telefonování ale co ted new videotolefonování muj mob to podporuje ale ece sem neměl možnost to vizkouset

a to z coho si usudil, ze "nam staci sms a telefonovanie" ? Musis mat uzasny telefon, ked dokonca podporuje 3g...to mas z Ameriky, alebo snad nie z tohto sveta ? :lol:

Ne koupenej z www.123mobil.cz nebo jak je ta stranka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastní-Nokia 6280(Ten display-jen kvůli toho jsem to kupoval) a firemní 3410(Ten už řve po výměně dlouho ,ale zatím to ještě jde.Plánuju N70 nebo něco podobného.

Sony Ericsson nebrat.Jen špatné zkušenosti.

N70 shit

Sice je to Nserie ale nemá Videokonferenci, EMS, Stopky a Opakovaný budík ale zase má večí pamet 30MB + RS-MMC-DV Karty ale rikam za těch 10k už maž jepčí nokii než n70

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je problém ,že to je na firmu a musí to být mobil v nabídce pro firemní zákazníky a za jednu korunu+mnoho tisíc bodů ,které se sbírají telefonováním celé firmy.UF Je to složitější ,ale kouknu co tam je teď nového.Potřebuju dobrý mobil s Bluetooth a kabelem plus EDGE.CHci se připojit v terénu a posílat celkem větší objem dat.A jedině Nokia.Jiné už ani nezkouším.Zkoušel jsem toho dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastní-Nokia 6280(Ten display-jen kvůli toho jsem to kupoval) a firemní 3410(Ten už řve po výměně dlouho ,ale zatím to ještě jde.Plánuju N70 nebo něco podobného.

Sony Ericsson nebrat.Jen špatné zkušenosti.

N70 shit

Sice je to Nserie ale nemá Videokonferenci, EMS, Stopky a Opakovaný budík ale zase má večí pamet 30MB + RS-MMC-DV Karty ale rikam za těch 10k už maž jepčí nokii než n70

A coze to mas za mobil, ked N70 nazyvas shitom ? Hovori Ti nieco slovko symbian ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu